Teie rõõmuks!

Teie Rõõmuks!

Teie rõõmuks!

Teie Rõõmuks!

AS Salvest otsib oma meeskonda logistika- ja ostujuhti

20. okt. 2016

AS Salvest on Eesti üks tugevamate traditsioonidega toidutööstusettevõtteid. Aastast 1946 oleme tootnud Tartus kodumaist toorainet kasutades ja eestimaalaste maitse järgi tooteid, mis on tänaseks muutunud legendaarseteks. Meie portfelli kuuluvad supid, erinevad hoidised, moosid, lastetoidud, kastmed jpm. Eestis leiab meie tooteid brändide Salvest, Meie Mari, Põnn ja Mahlakas alt. Ettevõte annab tööd ligi 160 töötajale ning meile on omistatud ISO 9001:2008 kvaliteedisertifikaat, ISO 22000:2005 toiduohutuse juhtimise sertifikaat ja IFS toiduohutuse juhtimissüsteemi sertifikaat.

 

 

Otsime oma meeskonda teotahtelist ja rõõmsameelset kolleegi, kes:

  • suudab tänu varasemale sarnasele töökogemusele operatiivselt korraldada ettevõtte sisseostu- ja logistikaprotsesse;
  • tunneb ennast kindlalt nii varude planeerimises, tarnijate valikutes, eelarvestamises kui ka hangete korraldamises;
  • lahendab oskuslikult laomajanduse korraldamisel tekkivad probleemid;
  • suhtleb tulemuslikult nii kolleegidega kui ka ettevõtte partneritega ning leiab ühise keele ka rahvusvahelistes suhetes;
  • on kindla meelega juhiks ja toetavaks liidriks nii ostu kui ka ladude meeskondadele;
  • valdab kõige korraldamiseks eesti keelt kõrgtasemel ning vene ja inglise keelt kesktasemel;
  • orienteerub üle keskmise taseme IT-maailmas.

Ootame kandideerijalt süsteemsust, oskust tegeleda paralleelselt nii operatiivsete kui ka strateegiliste küsimustega, analüüsivõimet ja sihikindlust.

 

 

Pakume omalt poolt võimalust kaasa aidata Eesti ühe pikemate traditsioonidega toidutööstusettevõtte arengule, püsivat töösuhet, vaheldusrikast ja huvitavat tööd ning erinevaid ettevõtte soodustusi.

 

 

Motivatsioonikiri ning CV koos palgasooviga  saata hiljemalt 18.12.2016 e-posti aadressile alice.ellamik@salvest.ee; info tel. 7408603.