Teie rõõmuks!

Teie rõõmuks!

Teie rõõmuks!

Ettevõttest

Salvest on alates 1946. aastast töötanud selle nimel, et igaüks saaks meie tooteid valmistada lihtsalt ja mugavalt nii endale kui ka oma perele.

 

Tooraine, mis kasvab 100 km raadiuses. Enamiku oma toorainest saame väga-väga lähedalt, lausa 100 km raadiusest. Meie 32 000 m2 suuruses tootmishoonete, ladude ja abirajatiste kompleksis töötavad hea toidu nimel 160 inimest, kellest paljud on seda tööd teinud 20–30 aastat. Me seisame hea järjepidevuse ja traditsioonide eest – vaid nii saame olla 100% kindlad toodete kvaliteedis.

 

Traditsiooniline ja pidevalt muutuv. Salvesti sortiment on väga lai – marineeritud kurgid, praekapsad, purgisupid, lastetoidud ja moosid. Ja see pole veel kõik, sest kõigele lisaks on meie valikus ka kõikvõimalikud kastmed. Tootevalikus on seega 170 erinevat toodet – päris palju! Kusjuures, paljusid neist oleme valmistanud ühe ja sama retsepti järgi juba mitukümmend aastat. Samas lisame igal hooajal valikusse ka uusi maitseid. Nagu mainitud sai, hindame me kõrgelt traditsioone, kuid samas ei saa valikut olla kunagi liiga palju ning seega areneme ja kasvame iga päev. Kvaliteet on meile oluline ja seda kinnitab ka meile omistatud ISO 9001:2008 kvaliteedisertifikaat ja ISO 22000 toiduohutuse juhtimissüsteemi sertifikaat.

 

 

MISSIOON: Meie missiooniks on valmistada toitu, mis on südamega tehtud, maitsev ja teeb igaühe päeva paremaks.
VISIOON: Oleme oma tarbijate, klientide ja koostööpartnerite poolt eelistatuim – seeläbi oma valdkonna kiireima kasvu ning parima kasumlikkusega ettevõte.

 

 

VÄÄRTUSED:

 

Pühendumus
Teeme oma tööd südamega. See aitab meil valmistada suurepäraseid tooteid, mida tarbijad armastavad. Teeme oma tööd nii hästi kui oskame, seeläbi on kliendid rõõmsad ja ettevõtte edukas.

 

Koostöö
Toetan teisi ja teised toetavad mind. Me kõik ajame siin ühist asja – et kliendid oleksid rõõmsad ja ettevõte edukas. Me ei otsi süüdlasi, vaid mõtleme koos, kuidas probleeme lahendada. Nii saame lihtsamini üle raskustest, mis kliendi rõõmsaks tegemise juures kindlasti ette tulevad.

 

Kasumlikkus
Kui ettevõte on kasumlik, siis saame osta uusi liine ja seadmeid ning pakkuda uusi, klienti rõõmsaks tegevaid tooteid. Töötajatele on võimalik maksta head töötasu, töötingimused muutuvad paremaks ja omanik on meiega rahul.

 

Professionaalsus
Meil on pikaajalised kogemused ja oleme oma ala asjatundjad. See aitab meil toota suurepäraseid tooteid, mida kliendid armastavad. Me teeme oma asju täpselt, korrektselt ja viisakalt, see aitab meil lihtsamini üksteisest aru saada ja ka klientidele meeldib meiega koostööd teha.

 

Pidev areng
Arendame oma tooteid ja tootmist, kuulame kliente ja tarbijaid ning koolitame töötajaid, et meie tooted oleksid alati eelistatuimad ning me ise oleksime oma töös paremad. Õpime inimestena uusi asju ja pakume välja, kuidas oma tööd paremini või lihtsamini teha.

 

Salvest toetab

  • Tartu Maraton
  • Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond
  • Maarjaküla
  • Eesti Suusaliidu noorte suusasari
  • Supilinna päevad

 

Tunnustused

  • Salvest Põnn Ökoloogiline Neljaviljapuder banaani ja mustikaga 110g – Eesti Parim Toit Lastele 2016
  • Salvest Põnn Ökoloogiline Köögiviljapüree veiselihaga 110g – AC Nilesen / edukaim uus toode lastetoitude kategoorias 2015
  • Salvest Põnn ökoloogiline Mangopüree 100g – Eesti Parim Köögiviljatoode 2015
  • Salvest Põnn ökoloogiline Mangopüree 100g – AC Nilesen / parim uus toode lastetoitude kategoorias 2015
  • Salvest Suitsuribilihaga seljanka – AC Nielsen / parim uus toode valmistoitude kategoorias 2015