fbpx

Salvest Põnn has been a pioneer in baby food market in Estonia, the first production dating back to 1966.
All Salvest Põnn baby food products have been developed in collaboration with pediatricians made based on the needs of baby´s development.


Our baby food is made from strictly controlled ingredients which guarantees the best and purest quality food for the babies. Põnn baby food is:

  • without added sugar;
  • without added salt;
  • does not contain artificial colours, flavours and preservatives.

Põnn products


Põnn baby food contains only high quality ingredients and is packed into convenient packaging which is easy to open, preserve and take on-the-go.
Pure and high quality baby food is important to ensure that the baby grows healthy and strong. All Põnn products are developed together with acknowledged Estonian paediatrician Reet Raukas, who has given advice on ingredients, consistency of the products and package sizes for babies in different age groups.
Põnn baby food includes exciting tastes for babies in different ages. All tastes have been developed based on babies’ taste preferences.

Find Us on Instagram

#salvestponn

🤩 Teie ees on Põnni järgmine UUS toode - Põnn Ökoloogiline Strooganov Pastinaagiga 240 g 12+! 🤩

Põnni uus Ökoloogiline Strooganov pastinaagiga on tõeliselt koduse ning maheda maitsega roog väikelastele alates 12. elukuust! Mahetoorainest valmistatud klassikaline veiselihakaste on mõnusalt kreemja tekstuuriga. Sellele lisatud pastinaak, kõrvits, kartul ning suhkruhernes teevad roast tõelise lõunatoidu või õhtusöögi. Pastinaak on iidne kultuurtaim ja maitsev delikatessköögivili, mis on kõrge toiteväärtusega, sisaldab organismile vajalikke lahustuvaid kui ka lahustumatuid kiudaineid ning kaaliumi!

Toode on gluteenivaba ning sellesse pole lisatud suhkrut, soola ega muid lisaaineid-

Tükilisema konsistentsiga toode sobib väga hästi lapse harjutamiseks peretoiduga. 🥣

Tootel on kõrgem energiasisaldus, mistõttu sobib roog hästi väikelapsele eraldi toidukorraks, pakkudes toekat kõhutäit ning tutvustades samal ajal uusi maitseid.

Käsi püsti, kes ei jõua juba ära oodata, et enda väiksekesele uut toodet anda proovida? 🙋‍♀️😋

#salvestpõnn
...

29 0

🥁 Teie ees on Põnni esimene sügisene uudistoode - Põnn Ökoloogiline Risoto 240 g 12+! 🥁

Põnni uus Ökoloogiline Risoto toob Põhja-Itaalia algupärased maitsed koduses võtmes Eesti väikelaste toidulauale. Mahetoorainest köögivilja ja veiseliha sisaldusega risoto on mahedamaitseline täisväärtuslik kõhutäide ning pakub väikelastele tõelist toiduelamust! Risotole lisatud köögiviljad sisaldavad kasvamiseks vajaminevaid vitamiine, mineraale ja kiudaineid.

Tükilise konsistentsiga toode sobib väga hästi lapse harjutamiseks peretoiduga. Tootel on kõrgem energiasisaldus, mistõttu sobib roog hästi väikelapsele eraldi toidukorraks, pakkudes toekat kõhutäit ning tutvustades samal ajal uusi maitseid. 🥣 Toode on gluteeni- ja laktoosivaba ning sellesse pole lisatud suhkrut, soola ega muid lisaaineid!

Ökoloogiline Risoto on mõnusaks söögikorraks väikelastele alates 12. elukuust! 🍲

Anna meile märku, kas sinu põnn sooviks juba Põnni Ökoloogilist Risotot mekkida? 🙋‍♀️ 😋

#salvestpõnn
...

45 6

Rikkalik, soe ja kõhtutäitev toit, mis on hommikusöögi lahutamatuks osaks inimestele kogu maailmas. Loomulikult käib jutt pudrust 🥣

Tänane ülemaailmne pudrupäev tähistab selle rikkaliku ja maitsva hommikusöögi ajalugu ning kõiki pudru tervisele kasulikke omadusi. Põnni tootevalikust leiab maitsvaid putrusid kaerast, täisterast ja neljaviljast. 🌾

Põnni pudrud on kasulikud ka seepärast, et:

✅ sisaldvad ökoloogilist rapsiõli, mis aitab beebil toitu kergemalt seedida ning muudab pudru veelgi toitvamaks;
✅ sisaldavad ainult rangelt kontrollitud ökoloogilisi tooraineid, millesse pole lisatud suhkrut, soola ega muid lisaaineid;
✅ on valminud koostöös lastearst Reet Raukasega ning testitud Eesti beebide poolt

Soovitame imikutele peale 6. elukuud. 👶

Milline puder Põnni valikust on sinu beebi lemmik? 😊 Spikri leiad pildilt 👆

#salvestpõnn
...

31 1

Üllatame sügisese allahindlusega! 🥰 Selverites on 8.10-14.10 Partnerkaardiga kõik Põnni tavahinnaga tooted lausa 40% soodsamad!

Nüüd kõik Selveritesse teie põnni lemmikute järele! 🛒🏃‍♀️

NB! Allahindlus ei laiene juba soodushinnaga toodetele.

#salvestpõnn
...

43 1

Heihops! 👋 Kas tunned sama, et sügise tulekuga soovib ka Sinu beebi tavapärasest pisut toekamat toitu? 🍲🧐

Põnni uued, mahetoorainest valminud toortatraroog veiselihaga ja aedvilja-kuskussiroog sealihaga on selleks puhuks ideaalsed variandid, sest täidavad beebi kõhu korralikult ning mis peamine - on väga maitsvad! 😊 Mõlemad road sobivad beebidele alates 8. elukuust.

Põnni uudistooted on saadaval hästivarustatud Selveri, Coopi, Prisma jt. kauplustes. 🛒

#salvestpõnn
...

17 0

Põnni neli erinevat mehu, mis on valmistatud parimatest mahedalt kasvatatud viljadest. Mõnusaks vahepalaks imikutele peale 4. elukuud. 👶 Milline mehu on teie pere favoriit?🥇

Kas selleks on mustikas 💙, porgand 🧡, ploom 💜 või hoopiski pirn 💚?

#salvestpõnn
...

42 22

Imetoredat vanavanemate päeva! 👵 👴

Sel puhul kinkige täna vanavanematele külaskäik, kui võimalik. Või kui täna külla minna ei saa, siis pidage neid meeles telefonikõnega. ☎️

Siiras ja armas vestlus pakub ehedaid emotsioone ja toredaid muljeid veel mitmeteks päevadeks! 🧡

Head emad, millised on elutarkused ja õpetused, mida on vanavanemad teile või teie lastele edasi andnud, mida eriti armsasti südames hoiate? 🥰

#salvestpõnn
...

14 0

Login