fbpx

MEIE MARJU

Täna tutvustame teile meie kvaliteedispetsialisti Marjut, kelle ülesandeks on Salvesti toodete kvaliteedi eest hoolitsemine.

Marju on meie tiimis olnud eelmise aasta juulikuust ning ta viib läbi toodete degusteerimisi ja kinnispaki kaalumisi, jälgib tööstuses tootmishügieeni, koostab valmistoote spetsifikatsioone ning tegeleb paberimajandusega. „Mulle meeldib, et mu töö on väga mitmekesine – tegelen hästi palju dokumentatsiooniga, aga samas teen ka praktilisi ülesandeid, nagu toodete degusteerimine. Selleks, et kliendini jõuaks kvaliteetne toode, degusteerime alati kõikide toodete partiid läbi,“ lisab ta.

Marju lemmikuteks Salvesti toodeteks on Vaarikamoos, Ketšup ning Põnni smuutid, mida ta alati metsa minekul taskusse pistab. „Kuna ma olen läbi ja lõhki maainimene, siis veedan suure osa vabast ajast värskes õhus – käin oma kahe jahikoeraga metsas jahil, treenin ja õpetan neid või käin niisama jalutamas,“ selgitab ta. Lisaks on Marju võrkpallis kõva käpp ning osaleb oma meeskonnaga küladevahelistel võistlustel.

Kui meenutame ühiseid mälestusi, toob Marju välja suvise discgolfi mängimise: „Olin kuskil kaks nädalat Salvestis olnud, kui juba tuli ühisüritus. See oli hea võimalus paremini sisse elada ja kolleege tundma õppida.“

Aitäh, Marju, et oled meiega!

#MeieSalvest #MeieInimesed