fbpx

MEIE INGRID

Kas on võimalik olla samal ajal hea analüütikas ja kunstivaldkonnas? Meie müügiplaneerija Ingrid igatahes on!

Ingrid on Salvesti müügianalüütikuna töötanud ligi neli aastat ning tööle tulles sai ta aasta lõpus ka Aasta Uustulnuka tiitli, sest paistis silma koostöövalmiduse, probleemide lahendamise oskuse, kiire tiimi sisse sulandumise ja täpse tööga.

Ingrid koostab ja haldab Salvesti müügi- ja kampaaniaplaane, jälgib laos olevaid partiisid ja nende säilivusaega tulenevalt klientide lepingulistest piirangutest, seab kampaaniasoovitusi ja -keelde ning annab sellest tulenevalt müügijuhtidele ja tootmisosakonnale sisendit. Lisaks vastutab Ingrid ettevõtte müügieelarve, müügiaruannete, -raportite ja analüüside koostamise eest.

Kuigi igapäevatöös tegeleb Ingrid analüütikaga, on ta väga loominguline inimene – laulab, mängib klaverit ning joonistab. „Ei ole vist ühtegi päeva, mil ma muusikaga ei tegeleks,“ sõnab ta.

Salvesti puhul meeldivad Ingridile ühisüritused – nii koos kokkamised kui ka sportlikud jõukatsumused. „Ma olen Salvesti juures avastanud ühise sporditegemise. Näiteks meeldib mulle meie tiimiga koos maratonidel jooksmas või discgolfi mängimas käia,“ lausub ta.

Suur aitäh, Ingrid, et meie tiimis oled!

#MeieSalvest #MeieInimesed