fbpx

MEIE MARTIN

Lubage tutvustada – Salvesti ekspordiassistent Martin!

Martin on meie juures töötanud eelmise aasta novembrist, mil ta pärast edukat praktikaperioodi ekspordiosakonda värbasime. Martini põhilisteks tööülesanneteks on eksportmüügi strateegia elluviimine, uute välisklientide otsimine ja tootenäidiste saatmine, eksportmüügi tulemuste kokkuvõtete tegemine ning välismessidel Salvesti esindamine. Juba selle aasta veebruaris osales Martin Saksamaa mahetoodete toidumessil Biofach ??️, kus sai suurepärase müügitöö kogemuse, arendas oma läbirääkimisoskuseid ning sai hea inglise keele praktika

Martini kireks on kergejõustik, millega noormees tegeleb töö ja ülikooliõpingute kõrvalt lausa 5-6 korda nädalas! Oma oskust hästi aega planeerida näitas Martin Biofachi messi ajal, mil pärast hilisõhtust lennureisi hommikul vara Eesti Meistrivõistlustele kaugust hüppama läks.

Salvestis töötades on Martini uuteks lemmikuteks saanud Smushie ja Põnni Puuviljasmuuti, mida töö- ja treeninguvahelisel ajal energia laadimiseks kiiresti juua. Martini puhul kehtib kindlasti põhimõte “Kes teeb, see jõuab!“.

Tahad ka meile praktikale tulla? Loe lähemalt siit!

#MeieSalvest #MeieInimesed