fbpx

MEIE MIIA JA MERIKE

Täna tutvustame teile õdesid Miiat (vasakul) ja Merikest (paremal), kes on tootmistöölised ning hoolitsevad selle eest, et kõik kurgid, kõrvitsad, kapsad jm saaksid ilusti purki.

Miia on töötanud Salvestis 15 aastat ning kõige rohkem meeldib talle peete puhastada. „Salvestis on hea seetõttu, et ei teki rutiini, kuna iga päev töötad uues kohas. Töö käib ringiratast – vahel oled pesuruumis, vahel masina peal, aeg-ajalt puhastad köögivilju, teed ettevalmistustöid,“ ütleb Miia.

Ka Merikesele, kes on Salvestis üle aasta aja töötanud, meeldivad vahelduvad tööülesanded. „Töö nõuab pidevat tähelepanelikkust, eriti masinate peal,“ sõnab Merike. Tööst vabal ajal meeldib õdedele aias toimetada ning looduses viibida.

Salvest on nende peres iga kell teretulnud, kuid ühte lemmikut on raske välja valida, sest meelepäraseid tooteid on palju. Näiteks soovitab Merike šašlõki tegemisel Salvesti Barbeque kastet proovida, sest seda kasutades pole marinaadi enam juurde vaja panna. Miia kiidab aga hernesuppi ja Põnni lastetooteid, mis on tema lapselaste lemmikud.

Täname Miiat ja Merikest tehtud töö eest ning soovime neile veel põnevamaid tööpäevi Salvestis!

#MeieSalvest #MeieInimesed