TULE SALVESTISSE PRAKTIKALE!


Salvest teeb praktikakohtade pakkumisel tihedat koostööd Tartu Kutsehariduskeskuse, Eesti Maaülikooliga, Tartu Ülikooliga, Tallinna Tehnikaülikooliga ja Tartu Tervishoiukõrgkooliga, kuid on avatud tublidele praktikantidele kõikidest õppeasutustest.

Oleme eelkõige valmis pakkuma praktikavõimalusi toiduainete tehnoloogia eriala tudengitele, kuid siiani on Salvest pakkunud praktikavõimalusi järgmiste erialade õppuritele: mehhatroonika, laomajandus, logistika, raamatupidamine, personalitöö, kvaliteedijuhtimine, ergonoomika, sekretäritöö, ärikorraldus jt majanduserialad.

Huvi korral kirjuta personal@salvest.ee ja uuri lähemalt!
 

Praktikantide tagasiside

 
Esimese asjana Salvestisse tulles jäi silma kohe soe vastuvõtt ja hubane kontor. Praktika juures meeldib aga see, et praktikante usaldatakse ja võetakse kui täisväärtuslikke töötajaid, võimaldades isiklikku töölauda, arvutit ja kasutajat. Samuti ülesanded, mis antakse on vastutusrikkad ja olulised ettevõttele. Iga päev on midagi uut, millega tegelda, nii et igav juba ei hakka. Salvesti töökeskkond ja kollektiiv on jätnud väga positiivse mulje, kõik tulevad tööle suure teotahtega, et ikka ja jälle end ületada ning koos pürgitakse aina kõrgemale. See on, mis motiveerib.

Helena, Tallinna Tehtnikakõrgkool, eriala: tootmine ja tootmiskorraldus

Praktikale tulles võeti mind väga hästi vastu, tutvustati ettevõtet ja tootmist. Praktika ülesannete lahendamiseks sain kohe oma arvuti ja töölaua. Kõige rohkem meeldis see, et ma sain ülesandeid iseseisvalt lahendada ja iga kell vajadusel abi küsida. Kindlasti ei saa mainimata jätta ka väga meeldivat kollektiivi, kes olid kõik abivalmis ja toetavad.

Aire, Tartu Kutsehariduskeskus, eriala: ärikorralduse spetsialist