13/07/2021

KANA MAGUSHAPUS KASTMES

KANA MAGUSHAPUS KASTMES Ahvatlev hiinapärane roog, mille valmistamine kodus on ülilihtne. Serveeri riisi või nuudlitega.
13/07/2021

LASANJE PASTAKASTME JA SPINATIRICOTTAGA

LASANJE PASTAKASTME JA SPINATIRICOTTAGA Lasanje pastakastme ja spinati-ricottaga valmib lihtsalt ja kiiresti. Pastakastmele lisatud mahlane kanafilee muudab roa eriti toitvaks. Kõrvale serveeri värsket salatit.
12/07/2021

SPAGETID BOLOGNESE KASTMEGA

SPAGETID BOLOGNESE KASTMEGA Klassikalise Itaalia roa valmistamine on tänu Bolognese kastmele kodus imelihtne. Kõrvale sobib hästi värske salat.
12/07/2021

NUUDLI-VOKIROOG SHAMPINJONIDEGA

NUUDLI-VOKIROOG SHAMPINJONIDEGA Lihtne ja kiire aasiapärane vokiroog seentega, mida mugav valmistada kodus kiireks õhtusöögiks. Kui eelistad vürtsikamat toitu, lisa rohkem sriracha kastet
07/07/2021

AHJUPASTA PASTAKASTME JA KREVETTIDEGA

AHJUPASTA PASTAKASTME JA KREVETTIDEGA Ahjus küpsetatud pastaroog krevettidega on lihtne roog argiõhtul valmistamiseks. Ahjupasta saab rammus ja mahlane. Kõrvale sobib hästi värske salat.
12/05/2021

KÖÖGIVILJA-PASTASALAT LÄÄTSEDEGA

KÖÖGIVILJA-PASTASALAT LÄÄTSEDEGA Koorene vegan pastasalat köögiviljade ja läätsedega maitseb hästi lõunasöögina kui ka kergemaks õhtusöögiks. Sobib hästi piknikule karbiga kaasavõtmiseks.
10/09/2020

PANNIPASTA KANASUPIST

PANNIPASTA KANASUPIST Pannipasta valmistamine lihtne, kiire ja lõbus. Ostke vaid ühiselt poest toiduained ja selleks, et kogu protsess veelgi lihtsam oleks, asendage võimalikult palju tooraineid juba Salvesti valmis küpsetatud kastmete, segude ja juurviljadega.
29/11/2018

KANA-PASTAVORM

KANA-PASTAVORM Puhtad ja tervislikud maitsed, mis valmivad hõlpsasti. Selle vormiroa peaosaliseks on Salvesti Primavera pastakaste kanaga, millest õhkub vahemerelise köögikunsti emotsioone. Bravissimo !
29/11/2018

KANA-SPAGETIROOG

KANA-SPAGETIROOG Tomatine kana-spagetiroog valmib kiirelt ning vähese vaevaga, kuid on nii maitsev, et pärast tahavad sööjad ka taldrikud puhtaks limpsida.
29/11/2018

ÜHE POTI PASTAROOG

ÜHE POTI PASTAROOG Vürtsikas makaroniroog on üks tänuväärne mugavustoit – seda on lihtne valmistada, see maitseb kõigile ja täidab korralikult kõhtu.