Teie rõõmuks!

Teie Rõõmuks!

Teie rõõmuks!

Teie Rõõmuks!

Salvest aitab täiendada talvevarusid!

3. dets. 2014

Tänavune rikkalik marja-, köögivilja ja seenesaak tõi eestlastes taas välja tõelise korilase. Need, kes end korilasena ei tunne või kelle sahvri riiulitele on juba uute purkide jaoks ruumi tekkinud, peavad enne pika talve tulekut tõsiselt varude täiendamisele mõtlema. Õnneks kogus Salvest kokku selle hooaja parimad marjad ja köögiviljad ning pani head ja uutmoodi maitsed sobivasti ka purki.

 

Läbi aegade on eestlaste lemmikute hulka kuulunud Salvesti praekapsad – nii porgandiga kui ka ilma. Tänavu leiab lisaks harjumuspärastele praekapsastele poeriiulitelt Salvesti suitsulihakuubikutega praekapsa, mida sobib pakkuda nii argisemate kui ka pidupäeva roogade kõrvale.

 

Kodumaised, Eesti talunike kasvatatud kurgid pisteti ilma säilitusaineteta mahedasse marinaadi ning need kannavad Salvesti Talukurgi (675g) nimetust.

 

Kõigil moosisõpradel, kes ei jaksanud suvel marju korjata või magasid õige marjaaja maha, on sel talvel vedanud – Salvesti uus moosisari Vanaema Moosid aitab kindlasti hädast välja. Paraja suurusega (280g) purkidesse pandud maasika-, vaarika- ning maasika- ja mustikamoosi keetmisel on kasutatud ohtralt marju ning tervisesõbralikumat Demerara suhkrut (suhkruroost valmistatud toorsuhkur). Nii nagu oma vanaema tehtud moosid ei sisalda paksendajaid ega säilitusaineid, ei ole neid lisatud ka Salvesti Vanaema Moosidele.

 

AS Salvest on 1946. aastast Tartus tegutsev tugevate traditsioonidega Eesti toiduainetööstus. Ettevõtte jaoks on juba algusest peale olnud oluline oma tootmises kasutada võimalikult palju kodumaist toorainet ning tootearenduses järgida eestimaalaste maitse-eelistusi. Salvesti tootevalikusse kuuluvad supid, erinevad köögiviljahoidised, moosid, lastetoit, majonees, kastmed jpm. Eestis on toodetel kasutusel kaubamärgid Salvest, Põnn, Meie Mari, Mahlakas ja 3MIN. Ettevõte annab tööd ligi 130 töötajale. Salvestile on omistatud ISO 9001:2008 kvaliteedisertifikaat ja ISO 22000 toiduohutuse juhtimissüsteemi sertifikaat.