Teie rõõmuks!

Teie Rõõmuks!

Teie rõõmuks!

Teie Rõõmuks!

Salvest osaleb Dubais maailma suurimal toidumessil Gulfood

9. veebr. 2018

Veebruari teisel poolel (18.-22. veebruaril) osaleb Salvest maailma kõige suuremal toidumessil Gulfood 2018, mis toimub Araabia Ühendemiraatide kõige suuremas linnas Dubais. Koos viie teise Eesti ettevõttega esitleb Salvest Eesti ühisstendil mahetoorainest pärit supersmuutisid ja lastetoitu. Ligi 100 000 külastaja ning 5 000 eksponendiga toidumessi ei ole ettevõte veel siiani külastanud, seega palju uut ja huvitavat võetakse peatselt toimuvalt messilt kindlasti kodumaale kaasa.

 

 

Kui tavaliselt planeeritakse suurel rahvusvahelisel messil osalemist pea aasta aega ette, siis Gulfoodil osalemise võimalusest sai ettevõte teada alles eelmise aasta novembris. Tänu Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse operatiivsele ja kvaliteetsele tööle saadi kuuele Eesti ettevõttele messipind ülejäänud 2 000 välismaise ettevõtte ees, kes olid samuti messile pääsemise järjekorras. Võrreldes euroopasiseste messidega, on AÜE-s toimuva messi paberimajandus kordades suurem ning just bürokraatia osakaal ja täpsus on Salvesti ekspordiosakonna jaoks olnud messi ettevalmistustes kõige aeganõudvam osa.

 

Dubais on Salvesti peamiseks eesmärgiks leida uusi ekspordipartnereid erinevatest riikidest üle maailma, mitte ainult Lähis-Idas, kus mess toimub. Lisaks AÜE enda külalistele, külastas 2017. aastal Gulfoodi messi 184 riigi esindajat, kes kokku moodustasid 60% kogu külastajate arvust.

 

Selleks, et kogu reis eksootilisse Dubaisse sujuvalt läheks, on Salvesti Gulfoodi meeskond läbinud Araabia ärikultuuri koolituse ja teinud põhjaliku kodutöö messi edukuse maksimeerimiseks. Gulfoodile on oodata palju nimekaid ettevõtteid, nagu Unilever, Danone, Walmart, Carrefour ja Tesco.