Teie rõõmuks!

Teie Rõõmuks!

Teie rõõmuks!

Teie Rõõmuks!

Salvest Põnn klaaspurgisari uueneb

2. nov. 2015

Alustasime oktoobris populaarse lastetoidusarja Põnn uuendamist. Uued tooted ei sisalda teragi lisatud suhkruid ja nisujahu ning on valminud lastearst Reet Raukase soovituste järgi.

 

Lähtusime uue sarja arendamisel Eesti beebide maitse-eelistustest ja lastearsti nõuannetest. Tootearenduses oleme kõik uued retseptid loonud koos tunnustatud lastearst Reet Raukasega, kes andis nõu, millise energiavajaduse ja konsistentsiga lastetoidud peavad olema ning millised on sobivad kogused. Samuti sai koos lastearstiga otsustatud, millisest toorainest valmistatud tooted sobivad erinevas vanuses imikutele kõige paremini. Uusi tooteid anname enne polettidele jõudmist andnud maitsta ka beebidele. Nii saame tagasisidet, kas maitsed on õiged või vajavad veel täiustamist. Kui toode ei saa positiivset hinnangut, suuname selle tagasi tootearendusse. Meile on kõige olulisem, et tooted beebidele maitseksid, olles sealjuures võimalikult puhtad ja naturaalsed.

 

Oleme täiustanud kõikide uute toodete retsepte. Suurima muudatusena asendasime toodetes suhkru naturaalsete puuviljamahladega. Enam ei sisalda köögiviljaga lastetoidud nisujahu, selle asemel suurendasime köögiviljade osakaalu. Kasutame oma toodetes võimalikult palju kodumaist toorainet. Näiteks on köögiviljatoitudes kasutatud kodumaist liha, kartulit, porgandit ja peeti ning uutes putrudes Eesti piima.

 

Lisaks maitseuuendustele on värskendatud ka pakendeid. Klaaspurgisarja kaaned ja etiketid on saanud uue välimuse ning on peoriiulis kergemini leitavad. Põnn klaaspurgisarja lastetoidud on saadaval 130- ja 190-grammistes pakendites, mehud 240-milliliitristes pudelites. Kogu sari uueneb täielikult 2016. aasta jaanuari lõpuks.

 

TEIE SALVEST