Teie rõõmuks!

Teie Rõõmuks!

Teie rõõmuks!

Teie Rõõmuks!

Salvest Põnn Ökoloogiline Neljaviljapuder banaani ja mustikaga pälvis Toiduliidu hõbemärgi

17. märts 2016

Eesti Parima Toiduaine konkursil sai Parim Toit Lastele 2016 tunnustuse Salvest Põnn Ökoloogiline Neljaviljapuder banaani ja mustikaga.

 

Salvest Põnn Ökoloogiline Neljaviljapuder banaani ja mustikaga 110 g_Eesti Parim Toit Lastele 2016

 

Salvesti turundusjuhi Aulike Miljandi sõnul on Põnn toodete väljatöötamisel tehtud põhjalik töö vilja kandnud ja seda on ka Eesti inimesed märganud. “Kaks aastat järjest oleme pälvinud Eesti Parima Toiduaine konkursil hõbemärgi. See on tunnustus meie inimestele, nende tehtud tööle ning panusele. Meil on hea meel, et Põnn tooted Eesti lastele maitsevad.”

 

Enne, kui tooted pälvivad suurema tunnustuse, peavad ka beebid need heaks kiitma. Miljandi sõnul antakse väikelastele uusi tooteid enne lettidele jõudmist proovida. “Siis on näha, kas maitse on õige või vajab veel täiustamist. Kui toode ei saa positiivset hinnangut, suuname selle tagasi tootearendusse,” selgitas Miljand. Salvesti jaoks on kõige olulisem see, et toidud oleksid puhta maitsega ja naturaalsed.

 

Laktoosivaba Salvest Põnn Ökoloogiline neljaviljapuder banaani ja mustikaga on valmistatud ainult mahedalt kasvatatud toorainest. Samuti ei ole sellele lisatud suhkrut, soola, muna, piima- ega sojavalku. Salvest Põnn sarja tooted on välja töötatud koos lastearst Reet Raukasega, kes andis nõu toodete energiasisalduse, konsistentsi ja portsjoni suuruse osas.

 

Eesti parimaid toiduaineid valib Toiduliit sel aastal juba 22. korda. Pikemalt saab konkursist lugeda siit.

 

Teie rõõmuks
Salvest