Teie rõõmuks!

Teie Rõõmuks!

Teie rõõmuks!

Teie Rõõmuks!

Salvest tõi turule ökoloogiliselt puhtast toorainest beebitoidud

29. dets. 2014

Alates novembri keskpaigast on kauplustes harjumuspäraste klaaspurkides Salvest Põnn beebitoitude kõrval ka pehmetes, 100-grammistes pakendites ökoloogiliselt puhtast toorainest valmistatud Salvest Põnn beebitoidud.

 

AS Salvesti turundusjuhi Aulike Miljandi sõnul on emad oma lastele toitu valides väga teadlikud, mida arvestati ka uue beebitoidu sarja väljatöötamisel. “Väikelastele mõeldud toidu puhul on väga olulised just koostisained. Salvesti Põnni uued ökosarja beebitoidud on sobilik valik teadlikule emale, sest need on valmistatud ökoloogiliselt puhtast toorainest, ei sisalda lõhna- ja säilitusaineid, toiduvärve ning nendesse ei ole juurde lisatud suhkrut,” ütles Miljand.

 

Salvest toob pehmetes pakendites Põnn sarja kauplustesse kolmes etapis. Esimesena jõuavad müügilettidele Salvest Põnn 4+ kõrvitsa-kartulipüree, mangopüree, pirnipüree ja mustika-õunapüree, mis sobivad beebidele alates neljandast elukuust. “Tuleva aasta märtsis lisanduvad maitsevalikusse köögiviljapüree veiselihaga, köögiviljapüree kanalihaga ning neljaviljapuder banaani ja mustikaga, mis sobivad väikelastele alates kuuendast elukuust. Aprillis lisandub neli erinevat maitset lastele alates kaheksandast elukuust,” täpsustas Miljand.

 

Uued Salvest Põnn 4+, 6+ ja 8+ on tavapäraste klaaspurkide asemel mugavates ja pehmetes pakendites. “Kuigi ülejäänud Salvest Põnn beebitoidud jäävad endiselt klaaspurkidesse, peame oluliseks, et valikus oleksid ka pehmed pakendid, mida on lapsel mugavam süüa ning näiteks reisides lihtsam ja ka kergem kaasa võtta,” ütles Salvesti turundusjuht.

 

AS Salvest on 1946. aastast Tartus tegutsev tugevate traditsioonidega Eesti toiduainetööstus. Ettevõtte jaoks on juba algusest peale olnud oluline oma tootmises kasutada võimalikult palju kodumaist toorainet ning tootearenduses järgida eestimaalaste maitse-eelistusi. Salvesti tootevalikusse kuuluvad supid, erinevad köögiviljahoidised, moosid, lastetoidud, majonees, kastmed jpm. Eestis on toodetel kasutusel kaubamärgid Salvest, Põnn, Meie Mari, Mahlakas ja 3MIN. Ettevõte annab tööd ligi 130 töötajale. Salvestile on omistatud ISO 9001:2008 kvaliteedisertifikaat ja ISO 22000 toiduohutuse juhtimissüsteemi sertifikaat.