SALVEST TÖÖANDJANA

Hindame ja tunnustame ettevõttele lojaalseid ja silmapaistvaid töötajaid. Toetame tervislikke eluviise ja sportimist. Töötasu sõltub töötaja turuväärtusest, töötulemustest ja ametikoha vastutusest. Töötaja turuväärtuse hindamisel lähtutakse tööjõu pakkumisest ja nõudlusest vastavale ametikohale, aga ka töötaja kompetentsidest, võimekusest ning väärtushinnangutest.

Väärtuspakkumine

Salvest on kindla taustaga, turvaline ja läbipaistva juhtimiskultuuriga ettevõte, kus töötab kõrge töökultuuri ja hea mainega professionaalset arengut pakkuv meeskond. Panustame peresõbralikku töökultuuri ja peame oluliseks töö- ja pereelu tasakaalu (meile on omistatud Pere- ja töötajasõbraliku tööandja algmärgis).
salvest_kontor

Ühisüritused

Täname töötajaid suvepäevadel ning tugevdame meeskonnavaimu osakonnaüritustel ja jõulupeol. Meie väärtuste edasikandmiseks korraldame ettevõtte töötajate peredele perepäeva.
salvest jõulupidu-01

Töötajate meelespidamine ja tunnustamine

Tunnustame oma töötajaid tööjuubelite ja juubelisünnipäevadel rahalise preemiaga. Tähistame üheskoos olulisi tähtpäevi ning sööme ühiste saavutuste puhul torti. Täname oma pikaajalisi töötajaid töölt lahkumisel. Valime ja premeerime parimaid töötajaid kümnes eri kategoorias. Kõikidele töötajatele kehtib Salvesti kaupluses soodustus.
salvest jõulupidu

Töötajate lastele ja lapsevanematele:

- Korraldame lastele jõulupidu ning jõuluvana toob kingitusi
- Võimaldame lapse või lapselapse kooliminekul 1.septembril vaba päeva
- 1.klassi minejad saavad kinkekaardid
- Lapse sünni puhul kingime kinkekaardid
- Põhikoolilastele tutvustame töökeskkonda kampaania Tööle kaasa raames
salvest_lastele

Tervise edendus

Toetatakse sportimist ning terviseedenduse meetmeid SportID vahendusel ning töötajatele võimaldatakse tasuta osalus Tartu Maratoni üritustel. Töötajatel on võimalik kasutada tasuta massööri teenust ettevõttes kohapeal. Ettevõte toetab töötajate toitlustamist, lõuna ajal pakutakse väga soodsat lõunatoitu, igapäevaselt pakutakse tasuta köögiviljasalatit. Ettevõtte töötajatele kompenseeritakse 70%-liselt haigushüvitis ka 2. ja 3. haiguspäeva eest.
salvest_sport

Töötajate arendamine

Salvest soodustab ja väärtustab inimeste pidevat professionaalset arengut, mille jaoks on olemas koolituse eelarve ja süstematiseeritud koolituse plaan. Toimuvad tulemus- ja arenguvestlused. Ettevõte toetab töötajate enesearendamist.
salvest_koolitused-01