PÕNN Ökoloogiline Köögiviljapüree 4+

130 g

Tootekood: 4740073076170

Ökoloogiline Köögiviljapüree sobib suurepäraselt beebile esimeseks uute maitsete tutvustamiseks või kergeks vahepalaks. Ökoloogiline kõrvitsapüree sisaldab ainult rangelt kontrollitud tooraineid, sellesse pole lisatud suhkrut, soola ega muid lisaaineid. Toode on gluteeni- ja laktoosivaba, see ei sisalda muna, piimavalku ega sojavalku. Soovitame imikutele pärast 4. elukuud. Kõik Põnni lastetoidud on valminud koostöös lastearst Reet Raukasega.

Koostisosad

Ökoloogiline porgand, ökoloogiline bataat, vesi, ökoloogiline lillkapsas, ökoloogiline rapsiõli. Köögiviljade osakaal 78%.

Toitumisalane teave 100 g kohta

  • energiasisaldus 279 kJ / 66 kcal
  • rasvad 2,1 g, millest küllastunud rasvhapped 0,2 g
  • süsivesikud 10 g, millest suhkrud 4,8 g
  • valgud 0,9 g
  • sool 0,06 g

Tarvitamisjuhis

Segage toodet ning soojendage vajalik kogus ca 40°C-ni. Soovitame imikutele peale 4.elukuud. Alustada 1-2 tl päevas, kogust järk-järgult suurendades.

ÖKO

Mahe- ehk ökoloogilised tooted ei sisalda geneetiliselt muundatud organisme (GMO-sid) ehk muund- kultuure ega kunstlikke värv-, maitse- ja lõhnaaineid. Ökoloogiline toit on usaldusväärne, sest maheettevõtted on riikliku järelevalve all: põllumehi kontrollib Põllu- majandusamet. Mahetoidu töötlejaid, turustajaid ning toitlustajaid aga Veterinaar- ja Toiduamet.