PÕNN Ökoloogiline Porgandipüree 4+

125 g

Tootekood: 4740073079195

Põnni mõnusalt maheda maitsega ökoloogiline porgandipüree on hea võimalus tutvustada uusi maitseid beebile, kes alles alustab lisatoidu proovimisega. Toode sisaldab vaid ühte köögiviljakomponenti ning köögiviljasisaldus on lausa 85%. Ökoloogiline porgandipüree sisaldab ainult rangelt kontrollitud tooraineid, sellesse pole lisatud suhkrut, soola ega muid lisaaineid. Toode on gluteeni- ja laktoosivaba, see ei sisalda muna, piimavalku ega sojavalku. Soovitame imikutele pärast 4. elukuud. Kõik Põnni lastetoidud on valminud koostöös lastearst Reet Raukasega.

Koostisosad

Ökoloogiline porgand (85%), vesi, ökoloogiline rapsiõli (0,5%).

Toitumisalane teave 100 g kohta

  • energiasisaldus 161 kJ/ 38 kcal
  • rasvad 0,6 g, millest küllastunud rasvhapped 0,1 g
  • süsivesikud 7,0 g, millest suhkrud 6,3 g
  • valgud 0,5 g
  • sool 0,02 g

Tarvitamisjuhis

Säilitada avamata purki toatemperatuuril. Peale avamist hoida kaanetatult külmkapis ja tarbida ära 3 päeva jooksul. Soovitame imikutele peale 4.elukuud. Alustada 1-2 tl päevas, kogust järk-järgult suurendades. Segage toodet ning soojendage vajalik kogus 40…50°C.

ÖKO

Mahe- ehk ökoloogilised tooted ei sisalda geneetiliselt muundatud organisme (GMO-sid) ehk muund- kultuure ega kunstlikke värv-, maitse- ja lõhnaaineid. Ökoloogiline toit on usaldusväärne, sest maheettevõtted on riikliku järelevalve all: põllumehi kontrollib Põllu- majandusamet. Mahetoidu töötlejaid, turustajaid ning toitlustajaid aga Veterinaar- ja Toiduamet.