SMUSHIE Ökoloogiline Mango-apelsinismuuti

240 ml

Tootekood: 4740073076613

Mõnusalt mahlane ja maitsetest tulvil joogismuuti on tehtud parimast ökoloogilisest toorainest ning on suurepäraseks vahepalaks just troopiliste maitsete austajatele! Lisaks ülikvaliteetsele mangopüreele ning apelsini viljalihale leiab tootest ka ananassi!

Ökoloogiline mango-apelsinismuuti on pakendatud keskkonnasõbralikku klaaspudelisse, mis mahutab 240 ml kiudainetest ja maitsetest tulvil jooki.

Võrreldes tuubpakendis Smushie supersmuutidega on klaaspudelis smuutide koostis pisut vedelam, mistõttu sobivad need suurepäraselt tervislikuks janukustutajaks, näljatunde leevendamiseks kiirel päeval või autosõidul ning energiat andvaks vahepalaks looduses matkates.

Kõik Smushie smuutid on valmistatud Eestis. Neile annavad magusa maitse looduslikult marjades ja puuviljades sisalduvad suhkrud ning lisatud suhkrut ühestki Smushie smuutist ei leia. Toodetes ei ole kasutatud ka kunstlikke säilitus-, lõhna- ja maitseaineid.

Koostisosad

Ökoloogiline õunamahl kontsentreeritud mahlast (38%), ökoloogiline mangopüree (20%), ökoloogiline õunapüree (17%), ökoloogiline ananassimahl kontsentreeritud mahlast (15%), ökoloogiline apelsini viljaliha (9%), ökoloogiline sidrunimahl kontsentreeritud mahlast (1%).

Toitumisalane teave 100 ml kohta

  • energiasisaldus  254 kJ / 60 kcal
  • rasvad 0,6 g, millest küllastunud rasvhapped 0 g
  • süsivesikud 13 g, millest suhkrud 12 g (toode sisaldab looduslikult esinevaid suhkruid)
  • kiudained 2,0 g
  • valgud <0,5 g
  • sool 0,04 g

Tarvitamisjuhis

Jahedalt parim, kuid toode säilib ka toatemperatuuril. Enne kasutamist loksutada. Peale avamist hoida külmkapis ja tarbida 24 tunni jooksul.

ÖKO

Mahe- ehk ökoloogilised tooted ei sisalda geneetiliselt muundatud organisme (GMO-sid) ehk muund- kultuure ega kunstlikke värv-, maitse- ja lõhnaaineid. Ökoloogiline toit on usaldusväärne, sest maheettevõtted on riikliku järelevalve all: põllumehi kontrollib Põllu- majandusamet. Mahetoidu töötlejaid, turustajaid ning toitlustajaid aga Veterinaar- ja Toiduamet.