SMUSHIE Ökoloogiline Vaarika-mustikasmuuti

240 ml

Tootekood: 4740073076637

Mõnusalt siidine ja maitsetest tulvil joogismuuti on tehtud parimast ökoloogilisest toorainest ning on suurepäraseks vahepalaks kõikidele tulihingelistele marjafännidele! Lisaks ülikvaliteetsele vaarika- ning mustikapüreele leiab tootest ka musta sõstart ja õuna!
Ökoloogiline vaarika-mustikasmuuti on pakendatud keskkonnasõbralikku klaaspudelisse, mis mahutab 240 ml kiudainetest ja maitsetest tulvil jooki.
Võrreldes tuubpakendis Smushie supersmuutidega on klaaspudelis smuutide koostis pisut vedelam, mistõttu sobivad need suurepäraselt tervislikuks janukustutajaks, näljatunde leevendamiseks kiirel päeval või autosõidul ning energiat andvaks vahepalaks looduses matkates.
Kõik Smushie smuutid on valmistatud Eestis. Neile annavad magusa maitse looduslikult marjades ja puuviljades sisalduvad suhkrud ning lisatud suhkrut ühestki Smushie smuutist ei leia. Toodetes ei ole kasutatud ka kunstlikke säilitus-, lõhna- ja maitseaineid.

Koostisosad

Ökoloogiline õunapüree (34%), ökoloogiline viinamarjamahl kontsentreeritud mahlast (29%), ökoloogiline õunamahl kontsentreeritud mahlast (13%), ökoloogiline vaarikapüree (10,2%), ökoloogiline pirnipüree (9,5%), ökoloogiline mustikapüree (3%), ökoloogiline mustasõstrapüree (1,3%).

Toitumisalane teave 100 ml kohta

  • energiasisaldus  264 kJ / 61 kcal
  • rasvad 0 g, millest küllastunud rasvhapped 0 g
  • süsivesikud 14 g, millest suhkrud 11 g (toode sisaldab looduslikult esinevaid suhkruid)
  • kiudained 1,3 g
  • valgud <0,5 g
  • sool 0,02 g

Tarvitamisjuhis

Jahedalt parim, kuid toode säilib ka toatemperatuuril. Enne kasutamist loksutada. Peale avamist hoida külmkapis ja tarbida 24 tunni jooksul.

ÖKO

Mahe- ehk ökoloogilised tooted ei sisalda geneetiliselt muundatud organisme (GMO-sid) ehk muund- kultuure ega kunstlikke värv-, maitse- ja lõhnaaineid. Ökoloogiline toit on usaldusväärne, sest maheettevõtted on riikliku järelevalve all: põllumehi kontrollib Põllu- majandusamet. Mahetoidu töötlejaid, turustajaid ning toitlustajaid aga Veterinaar- ja Toiduamet.