fbpx

UUED TOOTED SALVESTILT: KREEMJAS MAJONEES JA KIIRTOIDUKASTMED!

Salvest tõi mais turule uued tooted, millega oma argiroad veelgi maitsvamaks muuta! Lubage tutvustada – Salvesti Kreemjas majonees ning Kartuli- ja Burgerikaste!

Nagu nimigi ütleb, on Salvesti uus majonees tõeliselt kreemjas. Nii pidupäeva kartulisalat kui ka igapäevaroad saavad Kreemja majoneesi abil ideaalse maitsekoosluse. Kreemjas majonees on säilitusainetevaba ning oleme selle valmistamisel kasutanud vaid parimat kodumaist rapsiõli. Meie Kreemjas majonees on suure oomega-3 rasvhapete sisaldusega – 2,50 g/ 100 g kohta! Uus majonees on leitav jaheriiulis, mugavas plastpudelis ning kahes pakendisuuruses – 500 g ja 850 g.

Uued külmad kiirtoidukastmed on leitavad samuti jaheriiulis, et tagada toodete veelgi värskem maitse ja parem säilimine. Olgu Sinu lemmikud kuldsed friikartulid, krõbe praekartul, mundris ahjukartul või kohev kartulipüree – Kartulikaste on igat moodi valminud kartuliga hea sõber! Burgerikaste on aga suurepärane kaaslane igale burgerile, mis Sinu köögis või suvises hoovis säriseval grillil valmib!

Leia uued kastmed jaheriiulist ja muuda oma suvi veelgi maitsvamaks!