Teie rõõmuks!

Teie Rõõmuks!

Teie rõõmuks!

Teie Rõõmuks!

Uus toode “Õlleuba”

15. mai 2012

Et meie mõnusate koosviibimiste juures oleks ka midagi maitsvat nokitseda on AS Salvest turule toonud traditsioonilise suupiste õlle kõrvale. Õlleuba kujutab endast tavalist soolvees keedetud põlduba, mis sobib nii külmalt suupistena õlle kõrvale kui soojalt põhiroana koos lisanditega.

 

Maitsva salati saad järgmise retsepti järgi: 1 prk Õlleuba, 250 g keedetud kartulit, 200 g keedetud porgandit, 70 g tükeldatud sibulat, 4 keedetud muna, 300 g hapukoort, hakitud tilli, veidi soola ja suhkrut. Lõika keedetud kartulid ja porgandid suuremateks kuubikuteks, haki sibul ja muna, sega omavahel kõik komponendid, kaunista muna ja tilliga.

 

Suurepärase sooja oaroa saad järgmiselt: prae pannil väheses õlis 100 g kuubistatud toorsuitsusinki koos tükeldatud sibula (ca 50 g) ja porgandiga (ca 50 g) ning vala mikrouunis soojendatud õlleubadele peale. Serveeri külma hapukoorekastmega: 200 g hapukoort, 15 g hakitud sibulapealseid ja 15 g tilli ning maitse järgi soola ja suhkrut. Kogused arvestatud 1 prk õlleoa kohta.

 

Täpsem tooteinfo…