Tooted eesti maitsele

Tooted eesti maitsele

Tooted eesti maitsele

Leitud kokku 0 toodet

Toodete kategooriad

Põnn

Toodete filtrid

Supid

Eesti suurimast valikust leiab meelepärase supi igaüks! Meie sortimendis rõõmustavad sööjaid nii ehedalt eestipärased supid kui ka klassika maailma köökidest eesotsas seljanka, borši ja rassolnikuga. On ka suppe, mis sobivad suurepäraselt taimetoitlastele ja lastele, kes söögi suhtes tihti valivad kipuvad olema.

Lõunatoidud

Korralikud kõhutäied tervele perele! Meie laiast valikust leiab nii kodumaise köögikunsti armastatud roogi kui ka kaugemalt pärit eineid itaalia-, kaukaasia- ja mehhikopärastest retseptiraamatutest. Lõunatoitude hulka kuulub ka valik maitsvaid kastmeid, mis sobivad hästi nii kartulite, riisi kui pastaga.

Kapsad

Kapsas on oodatud ja armastatud külaline nii pidupäevadeks tehtud kui ka argiste praadide kõrval. Salvesti valikus on esindatud nii sealiha ja kruupidega Mulgi kapsas kui ka praekapsas, mida lisaks klassikalisele retseptile pakume ka porgandi või hõrgu suitsulihaga.

Ketšupid

Salvesti ketšupid on tummiselt tomatised ja sobivad suurepäraselt täiendama nii argist pastarooga kui südasuvist grillliha. Loomulikult sobivad Salvesti ketšupid hästi ka viinerite ja friikartulite kõrvale ning kastmeks pitsadele ja võileibadele. Ainukese kodumaise tootjana valmistame kõik oma ketšupid siinsamas Eestis, et rõõmustada kõiki suuri ja väikeseid ketšupisõpru ning pakkuda tõeliselt tomatist maitseelamust! Salvesti ketšupid sisaldavad lausa 83% tomatipüreed ning tänu sellele ongi tublilt tomatine maitseelamus alati garanteeritud! Salvesti ketšupid ei sisalda kunstlikke lõhna-, maitse- ja säilitusaineid.

Kastmed ja majoneesid

Mõnusalt tomatised Salvesti kastmed on ideaalsed igapäevaste roogade valmistamisel ja maitsvaks lisandiks pea iga prae kõrval. Kõik kastmed on valmistatud Eestis ning vabad säilitusainetest! Lisaks on Salvesti tootevalikus erinevad majoneesid, mille tootmisel on kasutatud parimat kodumaist rapsiõli.

Kurgid ja salatid

Salvesti kurgi- ja salatipere on saanud uue ja värske välimuse – purkidel märkad lopsakat loodust! Tänu pikkadele traditsioonidele ja kogemusele teame hästi, millised on eestimaalaste maitse-eelistused. Just seepärast leidub meie kurgivalikus niivõrd palju erinevate marinaadide ja maitsenüanssidega tooteid. Loomulikult ei puudu valikust traditsiooniline Salvesti Hapukurk ja eestimaalaste lemmik – Salvest Maitselt mahe kurk. Salatid "Toome" ja "Tervist" on aga tõelised retrotooted, mida on Salvestis sama retsepti järgi toodetud aastakümneid.

Moosid

Meie Mari moosid on suurte ja väikeste magusasõprade lemmikud. Tooted on valmistatud hoolikalt valitud marjadest ning ei sisalda säilitusaineid. Kõik Salvesti kõrge puuvilja- ja marjasisaldusega moosid sobivad ideaalselt nii pannkookide peale kui erinevate küpsetiste valmistamiseks.

Joogid

Salvest Mahlakas pakatab värskusest ja vitamiinidest! Lai valik viljalihaga mehusid annavad päevale aktiivse alguse ning on mõnusaks ja tervislikuks vahepalaks ka pärastlõunal. Samuti sobivad need suurepäraselt trennieelseks snäkiks. Kvaliteetsed mehud ei sisalda kunstlikke lisa- ega säilitusaineid ning on pakendatud keskkonnasõbralikku klaaspudelisse. Kodumaised maitsekooslused on mõnusalt omased ja sobivad hästi meie kargesse kliimasse. Salvest Mahlaka mehud sisaldavad ka ülemeelikut tuju, hiilgavaid ideid ja näpuotsaga optimisimi!

Smuutid

Smushie on Salvesti uus bränd aktiivse elutempoga suurtele ja väikestele smuutisõpradele! Mugavas pakendis tervislikud vahepalad on paksema konsistentsiga ja toitvamad, sisaldades lisaks ökoloogilistele marja- ja puuviljapüreedele ka superfood-elemente, mis annavad tegusaks päevaks vajaliku energialaengu! Smushie valikus leidub meelepärast nii eksootiliste viljade armastajale kui neile, kes hindavad kodusemaid maitseid. Tooted ei sisalda lisatud suhkrut ning on säilitus-, lõhna- ja maitseainetevabad.

Smuutid lastele

Muuti on Salvesti smuutide bränd, mille alla on koondatud tervislikud ja mugavas pakendis tervislikud vahepalad. Tooted on eelkõige mõeldud väikelastele ja noorukitele, kuid sobivad suurepäraselt tarbimiseks ka täiskasvanutele. Muuti jutustab enda lugu läbi lõbusate loomade, kelle hulgas on nii eksootilisi kui ka põhjamaadele omaseid karvaseid ja sulelisi. Sama põhimõte kehtib smuutisarja maitsete kohta – viljad on valitud nii eksootiliste kui ka siinmail kasvavate marjade ja puuviljade hulgast. Muuti tooted ei sisalda lisatud suhkrut ega soola ning kunstlikke lõhna-, maitse- ja säilitusaineid! Sortimendis on neli toodet, millest kolme tegemisel kasutame ökoloogilist toorainet!

Suurtarbijale

Tooted on suuremahulistes pakendites ja mõeldud suurtarbijatele.