Salvest on Tartu külje all tegutsev kodumaine toidutootja.

Salvest on alates 1946. aastast töötanud selle nimel, et igaüks saaks meie tooteid valmistada lihtsalt ja mugavalt nii endale kui ka oma perele.

Tooraine, mis kasvab 100 km raadiuses. Enamiku oma toorainest saame väga-väga lähedalt, lausa 100 km raadiusest. Meie 32 000 m2 suuruses tootmishoonete, ladude ja abirajatiste kompleksis töötavad hea toidu nimel ligi 200 inimest, kellest paljud on seda tööd teinud 20–30 aastat. Me seisame hea järjepidevuse ja traditsioonide eest – vaid nii saame olla 100% kindlad toodete kvaliteedis.

Traditsiooniline ja pidevalt muutuv. Salvesti sortiment on väga lai – marineeritud kurgid, praekapsad, purgisupid, lastetoidud, moosid ja kastmed. Ja see pole veel kõik, sest kõigele lisaks on meie valikus ka smuutid. Tootevalikus on ligi 200 erinevat toodet – päris palju! Kusjuures, paljusid neist oleme valmistanud ühe ja sama retsepti järgi juba mitukümmend aastat. Samas lisame igal hooajal valikusse ka uusi maitseid. Nagu mainitud sai, hindame me kõrgelt traditsioone, kuid samas ei saa valikut olla kunagi liiga palju ning seega areneme ja kasvame iga päev. Kvaliteet on meile oluline ja seda kinnitab ka meile omistatud ISO 9001:2015 kvaliteedisertifikaat ja rahvusvahelise toiduohutuse standardi IFS-i sertifikaat.
Tutvu Salvest 75.juubeli puhul välja antud raamatuga SIIN
Sünnipäevaks panime kokku raamatu, kus meenutame minevikku, räägime olevikust ja kavandame tulevikku. Raamat sündis tehaserahva ühistööna 2021. aasta kevadel ja suvel tehtud intervjuude põhjal. Minevikku aitasid süveneda vanad ajaleheartiklid ja tehase arhiiv.
Tunneme uhkust, et kuulume Eesti ühe vanima toiduainetööstusettevõtte perre, kus väärtustatakse kohalikku ja tervislikku toitu ning traditsioonid on põimunud innovatsiooniga.
 
 

MISSIOON

Meie missiooniks on valmistada toitu, mis on südamega tehtud, maitsev ja teeb igaühe päeva paremaks.


VISIOON

Oleme valdkonna kiireima kasvu ja parima kasumlikkusega Eesti ettevõte ning eelistatuim valik tarbijatele, töötajatele ja koostööpartneritele nii kodu- kui välisturgudel.


SALVEST TOETAB