Edukaim uudistoode beebitoitude kategoorias 2020 oli Põnni Ökoloogiline Ploomipüree

22. apr. 2021

Edukaim uudistoode beebitoitude kategoorias 2020 oli Põnni Ökoloogiline Ploomipüree

Edukaim uudistoode beebitoitude kategoorias oli Põnni Ökoloogiline Ploomipüree

Rahvusvaheline turu-uuringute firma NielsenIQ selgitas taaskord välja edukaimad Eestis turule toodud toidu- ja esmatarbekaubad. Edukaimaks uueks tooteks beebitoitude kategoorias osutus Salvest Põnn Ökoloogiline Ploomipüree.

Põnni ploomipüree on valmistatud mahlastest ja maitsvatest ploomidest ning sobib suurepäraselt beebi esimeseks lisatoiduks. Toode sisaldab vaid ühte komponenti ning on valmistatud 100% ökoloogilisest püreest, sellesse pole lisatud suhkrut, soola ega muid lisaaineid. Samuti ei sisalda toode piimavalku, muna, sojavalku ega gluteeni. Soovitame imikutele peale 4. elukuud.

Kõik Põnni lastetoidud on valminud koostöös lastearst Reet Raukasega ning testitud Eesti beebide poolt.

Nielsen uurib ja hindab juba alates 2008. aastast 20 tähtsaimat toidu- ja majapidamiskaupade kategooriat alates piimatoodetest ja lõpetades pesuvahenditega. Aasta edukaimad uued tooted valib Nielsen kahes etapis. Esimese etapi käigus tehakse igas kategoorias kindlaks kolm kõige enam müüdud uudistoodet iga kuu keskmiste müügiandmete põhjal. Hiljem viiakse läbi tarbijaküsitlus, et teada saada, kuidas neid tooteid ostjad hindavad: kas uut toodet märgati, kas toodet osteti vähemalt ühel korral või soetati seda korduvalt. Objektiivsete käibeandmete ning tarbijate hinnangute järgi koostatud indeks määrab iga grupi edukaimad tooted ning kokkuvõttes valitakse välja möödunud aasta uudistoodete konkursi võitjad.

Lisainfo:
Kristel Vilipuu
Salvesti turundus- ja tootearendusjuht
Tel. (+372) 5622 1780
Kristel.Vilipuu@salvest.ee