Edukaim uus toode lastetoitude kategoorias 2015 oli salvest põnn ökoloogiline köögiviljapüree veiselihaga

10. dets. 2018

Edukaim uus toode lastetoitude kategoorias 2015 oli salvest põnn ökoloogiline köögiviljapüree veiselihaga

Turu-uuringute firma Nielsen selgitas juba kaheksandat korda välja edukaimad Eestis turule toodud toidu- ja esmatarbekaubad. Edukaimaks uueks tooteks lastetoitude kategoorias osutus Salvest Põnn Ökoloogiline Köögiviljapüree veiselihaga.

2015. aasta kõige edukamate uute toodete leidmiseks viis Nielsen läbi kaheosalise uuringu. Esmalt analüüsiti ketikaupluste 2015. aasta müügiandmeid ning leiti eri tootegruppide parimad uued tooted vastavalt nende keskmistele kuistele müügikäivetele. Teine osa koosnes tarbijauuringust, kus internetiküsitluse käigus selgitati välja, kui suur hulk tootegrupi tarbijatest on antud toodet ostnud. Mõlema osa tulemused koondati ühisesse indeksisse, mis määras toodete üldise järjestuse.

Selle tulemusena selgitati välja, et parim uus toode lastetoitude kategoorias 2015. aastal oli Salvest Põnn Ökoloogiline Köögiviljapüree veiselihaga.

Ökoloogline Köögiviljapüree veiselihaga on valmistatud vaid parimast mahedalt kasvatatud toorainest. Toode sisaldab lisaks toitvatele kodumaistele köögiviljadele ka kontrollitud kvaliteediga ökoloogilist veiseliha. Püreele ei ole lisatud suhkrut ega soola. Samuti ei sisalda toode piimavalku, muna, sojavalku ega gluteeni. Kõik Salvest Põnn sarja tooted on välja töötatud koos lastearst Reet Raukasega, kes andis nõu toodete energiasisalduse, konsistentsi ja portsjoni suuruse osas.

Salvest
Teie rõõmuks