Poelettidele on jõudnud uued Prestó lõunaroad!

03. jaan. 2022

Poelettidele on jõudnud uued Prestó lõunaroad!

Salvest Prestó lõunatoodete sortiment on täiustunud uue põneva maitsetrioga, mille seast leiab tervisliku ja toitva toidukorra igaüks: kreemise Rebitud Kanalihaga kõrvitsarisoto, ka veganitele sobiva vürtsika Chili Sin Carne ja maitseküllase Köögiviljadega Veiseliharaguu.

Taaskäideldavas ja mugavas pakendis road sobivad ideaalselt kaasavõtmiseks ja kiireks tarbimiseks,  iga portsjon sisaldab 350g täisväärtuslikku einet. Saadaval suurtemates jakettides.

Paljude lemmikuks saanud Chilli sin carne on rikkalik ja vürtsikas mehhikopärane lihavaba oaroog, mis on suure oasisalduse tõttu valgu- ja toitaineterikas. Maailmaköögi klassikasse kuuluv toit, mille antud versioon sobib ka taimetoitlaste menüüsse. Sobib ka veganitele!

Kõrvitsarisoto rebitud kanalihaga on kreemine ja kõrvitsane ning sellele annab maitsesügavust erinevad ürdid ja või. Sobib nii lõuna, kui õhtusöögiks – soovi korral lisa vaid endale meelepärast juustu mis antud toiduga väga hästi sobitub.

Maitseküllane ja rikkalikult köögivilju sisaldav Veiseliha raguu köögiviljadega on toitev ja ideaalne toidukord. Madalküpsetatud veiseliha ja erinevad maitsetaimed annavad retseptile sügavust ja omapära.

Lisainfo:
Kristel Vilipuu
Salvesti turundus- ja tootearendusjuht
Tel. (+372) 5622 1780
Kristel.Vilipuu@salvest.ee