Põnni lastetoitude sarjas taas uued maitsed

13. sept. 2022

Põnni lastetoitude sarjas taas uued maitsed

Beebide avastamishuvi on piiritu ja teatavasti käib enamus tutvus läbi suu. Maitsetemaailmaga tutvumiseks on see täpselt õige koht, kuhu lusikas hea ja paremaga jõudma peab. Oleme valmis saanud mitmeid uusi Põnni maitseid, mis pakuvad võimalust jätkata beebi seiklusi toidumaailmas ja mis teevad kõhule pai.

Põnni uus mahetoorainest valmistatud kreemja tekstuuriga kaerapuder ploomi, mustasõstra ja kookosega on toitev kooslus koduse maitsega kaerahelvestest, puuvilja- ja marjapüreedest ning eksootilisest kookosest. Toode on laktoosivaba ning sisaldab traditsioonilise lehmapiima asemel kookost, mis annab võimaluse toodet tarbida ka nendel beebidel, kes on piimavalgu suhtes tundlikud. Põnni kaerapuder on suurepärane hommikusöök pärast 6. elukuud.

Et hommikusöögid oleksid mitmekesised, oleme valmis saanud teisegi pudru: neljaviljapuder õuna ja mangoga. Mahetoorainest valmistatud puder sisaldab lõunamaiselt magusa maitsega mangot ning justkui koduaias kasvanud õuntest ja pirnidest valmistatud püreed, mis koos neljaviljahelveste ja tilga rapsiõliga moodustavad beebi jaoks mõnusa ja toitva hommikupudru. Sellesse pole lisatud suhkrut, soola ega muid lisaaineid ning toode on laktoosivaba. Soovitame imikutele pärast 6. elukuud.

Kergeks ent toitvaks toidukorraks saab nüüd lapsele pakkuda Põnni Ökoloogilist Pirni-virsiku-kiivismuutit, mille maitsekoosluses on mahlane pirn, lõunamaine virsik ja hapukast kiivi. Uus smuuti on mõeldud alates 6. elukuust ja parim on anda seda lusikaga.