Põnni ökoloogiliste lastetoitude perekond tervitab uusi näputoitusid ja klaaspurgis roogasid

08. apr. 2021

Põnni ökoloogiliste lastetoitude perekond tervitab uusi näputoitusid ja klaaspurgis roogasid

Salvesti usinad tootearendajad töötavad pidevalt selle nimel, et armastatud kodumaine beebitoitude sari Põnn pakuks uusi, põnevaid ning jätkuvalt naturaalseid maitseid. Alanud kevade puhul saamegi Põnni väikestele ja suurtele fännidele tuua uudiseid uudsete maitsete ja toodete maailmast.

Vahva kujuga näputoidud

Selle pildi alt-atribuut on tühi. Failinimi on Salvest_Ponn_tootefoto_maisikrobuskid-WEB-245-450x300.jpg

Põnni lastetoitude valikust leiab nüüd näputoidud kahes uues maitsekoosluses: südamekujulised maisikrõbuskid maasika ja õunaga on koduselt suvise maitsega ja mõnusalt puuviljased. Karukesekujulistes maisikrõbuskites kohtuvad aga köögiviljade kuningad ja alati kasulikud porgand ning tomat.

Krõbuskite vahva kuju tõttu on neid lapsel mugav kätte võtta, mis omakorda arendab ka beebi motoorikat.

Uued näputoidud on mugavaks vahepalaks kodus, autosõidul või jalutuskäigul ning mõeldud beebidele alates 7. elukuust. Krõbuskid on valmistatud rangelt kontrollitud ökoloogilisest toorainest ning neisse ei ole lisatud suhkrut, soola ega muid lisaaineid. Mõlemad krõbuskid on gluteeni- ja laktoosivabad.

Ökoloogilised 8+ purgitoidud toortatra ja kuskussiga

Kodumaise lastetoitude sarja valikust leiab nüüd kaks uut ökoloogilisest toorainest valminud purgitoitu.

Toortatraroog veiselihaga on valminud parimast kodumaisest mahedalt kasvatatud toortatrast ja veiselihast. Kuna toortatar on gluteenivaba, siis saab sellega rikastada ka nende beebide toidulauda, kes gluteenisisalduse pärast ei saa süüa rukki-, nisu-, odra- ega kaeratooteid.

Aedvilja-kuskussiroog sealihaga on maheda maitsega täisväärtuslik kõhutäis kasvavale beebile. Lisaks sellele, et kuskuss on põnev vaheldus riisile, kartulile ja pastale. Toode on laktoosivaba ning sisaldab kiudaineid, mis aitavad reguleerida imiku seedimist.

Mõnusalt kerge konsistentsiga klaaspurgis uued tooted sobivad suurepäraselt beebi esimeseks tükilisema toidu närimisprooviks. Soovitame neid imikutele peale 8. elukuud. Uued purgitoidud on valmistatud ainult rangelt kontrollitud ökoloogilisest toorainest, neisse ei ole lisatud suhkrut, soola ega muid lisaaineid!

Kõik uued retseptid on valminud koostöös tunnustatud lastearst Reet Raukasega, kes teab täpselt, millise energiavajaduse ja konsistentsiga toidud on lastele parimad ning millised on beebile sobivad kogused lisatoiduga alustamisel.

Mõnusaid maitseelamusi!

Lisainfo:
Kristel Vilipuu
Salvesti turundus- ja tootearendusjuht
Tel. (+372) 5622 1780
Kristel.Vilipuu@salvest.ee