Salvest alustas koostööd SA Sünnitusmajade Fondiga

03. jaan. 2024

Salvest alustas koostööd SA Sünnitusmajade Fondiga

Salvest AS alustas koostööd SA Sünnitusmajade Fondiga, et toetada üle Eesti sünnitusmajade sihtotstarbelisi tegevusi ja vajalike seadmete oste.

Tugevate traditsioonidega Eesti toiduainetööstuse ettevõte Salvest AS alustas koostööd SA Sünnitusmajade Fondiga. Eesmärk on toetada üle terve Eesti paiknevaid sünnitusosakondi vajalike vahenditega.

„Alustasime koostööd Sünnitusmajade Fondiga, sest on oluline, et iga lapse maailmatulek oleks võimalikult turvaline. Iga Põnni piimasegu ostuga anname omapoolse panuse selleks, et lisaks vanemate armastusele, asjatundlikele tohtritele ja hoolitsevatele ämmaemandatele oleks elu algusele toeks kaasaegne keskkond ja uuenduslikud seadmed. Soovime, et uut elu alustades tunneksid nii ema kui ka laps end võimalikult hoitult ja turvaliselt,“ ütles Salvesti turundus- ja tootearendusjuht Kristel Vilipuu.

Lapse sünd on suur vastutus ja siin ei ole tühiseid küsimusi ega väikesi muresid. Sünnitusmajad muutuvad küll järjest modernsemaks ning personal professionaalsemaks, kuid paraku ei jõua riik kõiki sünnitusmaju vajalikus ulatuses rahastada, mistõttu ei pruugi vajalik abi kõikidele sünnitusmajadele alati garanteeritud olla. Selle jaoks loodud sihtasutuse Sünnitusmajade Fond eesmärk on toetada iga uue elu algust, varustades sünnitusmaju moodsate seadmete ja vajalike personali koolituskursustega.

„Iga lapse sünd on oluline ning teame, et see nõuab tohutut pingutust nii sünnitajalt kui ka sünnitusmaja personalilt. Sealjuures mängib olulist rolli inimest ümbritsev tugisüsteem. Soovime, et Sünnitusmajade Fond jõuaks annetustega kõikide sünnitusmajade, värskete vanemate ja uute ilmakodanikeni, kelleni üldine rahastus piisavas koguses ei jõuaks,“ lisas Vilipuu.

Sünnitusmajade Fondi juhatuse liige Laine Randjärv ütles: „Täname Salvestit panuse eest toiduainetööstuses, pakkudes kvaliteetseid ja maitsvaid lastetoite, ning ka tuleviku annetuste eest, mille abil saame toetada sünnitusmaju kõige innovaatilisemate lahenduste ja kriitiliste vajadustega. Nii nagu toiduainetööstuses on parima toidu valmistamiseks vajalikud kaasaegsed seadmed, on uued abivahendid väga olulised ka sünnitusmajades, et iga beebi saaks maksimaalset hoolt. Saadud toetustega anname olulise panuse, et pakkuda sünnitajatele ja vastsündinutele vajalikku tuge ning turvalist tunnet.“

Lisainfo Sünnitusmaja Fondi tegevuste kohta

SA Sünnitusmaja Fondi kodulehelt https://aitaalustadaelu.ee leiad info sihtasutuse eesmärkide ja tegevuste kohta. Kui soovid anda oma panuse sünnitusmajade ning vastsündinute terviseks, külasta lehte https://aitaalustadaelu.ee/toetan-fondi/.

Sünnitusmajade Fond on 2000. aastal loodud Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondi õigusjärglane. Fondi missioon on anda heade toetajate abiga oma panus selleks, et lisaks vanemate armastusele, asjatundlikele tohtritele ja hoolitsevatele ämmaemandatele oleks elu algusele toeks ka kaasaegne keskkond ning abivahendid tarkade aparaatide näol.

1946. aastal Tartus tegevust alustanud Salvest on tugevate traditsioonidega Eesti toiduaine-tööstuse ettevõte. Salvest kasutab tootmises võimalikult palju kodumaist toorainet ning panustab aktiivselt ka mahetootmise arengusse Eestis. Salvesti 32 000 ruutmeetri suuruses tehase-kompleksis töötab üle 190 inimese, kes valmistavad eestimaalaste seas armastatud kõrge kvaliteediga tooteid, nagu supidkurgidkastmedketšupid, Põnni lastetoidud, Meie Mari moosid ja Smushie smuutid.

Lisainfo:
Kristel Vilipuu
Salvesti turundus- ja tootearendusjuht
Tel (+372) 5622 1780
Kristel.Vilipuu@salvest.ee