Salvest pälvis Toiduliidult kaks hõbemärki

10. dets. 2018

Salvest pälvis Toiduliidult kaks hõbemärki

Eesti Parima Toiduaine konkursil pälvis Salvest hõbemärgid kahes kategoorias: Eesti Parim Köögiviljatoode 2018 ja Eesti Parim Toit Lastele 2018. Võidutoodeteks olid Smushie Ökoloogiline Mango-apelsinipüree datlitega ning Põnn Ökoloogiline Puuviljasmuuti.

Smushie Ökoloogiline Mango-apelsinipüree datlitega on ideaalne vahepala tegusal päeval. Tegemist on mahlase ja maitsetest tulvil smuutiga, mis on tehtud ülikvaliteetsetest puuviljapüreedest, apelsini viljalihast ning maitseküllastest datlitest. Tänu tuubipakendile on smuutit erinevate tegevuste kõrvalt ülimugav tarbida, mistõttu annab Smushie tegusaks päevaks vajaliku energialaengu. Sobib ideaalselt trennieelseks vahepalaks, kontorilaua taga söömiseks või matkarajale kaasa võtmiseks! Toode ei sisalda teragi lisatud suhkrut ning on säilitus-, lõhna- ja maitseainete vaba.

Ökoloogiline Puuviljasmuuti on suurepärane maitsekooslus magusast banaanist, mahlasest pirnist, hapukamast õunast ning huvitava troopilise maitsenüansi lisab tootele ananassimahl. Toode sobib hästi beebidele pärast 6. elukuud, võimaldades neile tutvustada uusi põnevaid maitseid. Samuti sobib Puuviljasmuuti suurepäraselt juba suurematele lastele tervislikuks vahepalaks lasteaeda ja kooli või kergeks trennieelseks kõhutäiteks. Põnn Ökoloogiline Puuviljasmuuti sisaldab ainult rangelt kontrollitud ökoloogilisi tooraineid, sellesse pole lisatud suhkrut, soola ega muid lisaaineid. Toote magusus tuleneb ainult tootes sisalduvatest looduslikest puuviljapüreedest. Toode on gluteeni- ja laktoosivaba.

Eesti parimaid toiduaineid valib Toiduliit sel aastal juba 24. korda. Pikemalt saab konkursist lugeda siit.