Salvest tõi turule mahetoorainest valmistatud Smushie supersmuutid

10. dets. 2018

Salvest tõi turule mahetoorainest valmistatud Smushie supersmuutid

Tartu külje all tegutsev kodumaine toidutootja Salvest on saanud valmis uute ökoloogilisest toorainest säilitusainete ja lisatud suhkruta Salvest Smushie supersmuutidega.

Erinevatest supertoiduks tituleeritud viljadest ja seemnetest koosnev kiudainerikas Salvest Smushie supersmuuti on saadaval kolmes maitsekoosluses: mango-apelsinismuuti datlitega, mustasõstra-kookosesmuuti chia seemnetega ja mustika-jogurtismuuti kinoa helvestega. Mango-apelsinismuuti ning mustsõstra-kookosesmuuti sobivad oma 100% taimse koostise tõttu ka veganitele.

Salvesti müügi- ja turundusjuhi Triin Kõrgmaa sõnul on tegu kodumaise kiudainerikka smuutiga, mille koostis ja konsistents vastab ka kõige nõudlikemate smuutisõprade ootustele.

„Salvesti Smushie pole valmistatud erinevatest mahlakontsentraatidest, vaid puhtast ökoloogilisest püreest ja värsketest marjadest. Erinevalt paljudest smuuti nimetuse all müüdavatest mahlajookidest on see mõnusalt kreemine ja paksu konsistentsiga. Kuigi smuutidesse pole lisatud kübetki suhkrut, on paljusid tarbijaid üllatanud smuutide mõnusalt magus maitse – tegu on vaid looduslikult marjades ja puuviljades sisalduva suhkruga, mistõttu annab üks pakk smuutit mõnusa energialaengu tegusaks päevaks,” lisas Kõrgmaa.

Kuna Smushie on pakendatud 170-grammisesse korgiga tuubipakendisse, on see ideaalne vahepala nautimiseks muude tegevuste kõrvalt.

”Salvest Smushie pole jook vaid kosutav toidukord, mis aitab turgutada pikal autosõidul, keset kiiret töö- või koolipäeva, matkarajal või kus iganes keha ja pea nö boostimist vajavad,” kinnitas Salvesti esindaja.

AS Salvest on 1946. aastast Tartus tegutsev tugevate traditsioonidega Eesti toiduainetööstus. Ettevõtte jaoks on juba algusest peale olnud oluline oma tootmises kasutada võimalikult palju kodumaist toorainet ning tootearenduses järgida eestimaalaste maitse-eelistusi. Salvesti tootevalikusse kuuluvad supid, erinevad köögiviljahoidised, moosid, lastetoidud, majonees, kastmed jpm. Eestis on kasutusel kaubamärgid Salvest, Põnn, Meie Mari, Mahlakas ja 3MIN. Ettevõte annab tööd ligi 160 töötajale. Salvestile on omistatud ISO 9001:2008 kvaliteedisertifikaat ja ISO 22000 toiduohutuse juhtimissüsteemi sertifikaat.