Salvesti ketšupite perekonda lisandusid uued stiilsed tänavatoidu kastmed

15. juuni 2021

Salvesti ketšupite perekonda lisandusid uued stiilsed tänavatoidu kastmed

Salvesti armastatud ketšupid said väärt täiendust – tublilt tomatistele ketšupitele lisandus stiilne tänavatoidu kastmete sari.

Suvehooaja saabudes tundsime puudust vürtsikast adžika ketšupist ja eriti kreemjalt siidisest ketšupist, mis sobivad eriti hästi kiirtoidu roogade vahele ning näevad peolaual ka stiilsed välja! Tarbijatele, kes otsivad eriti suure tomatipasta sisaldusega ketšupit, on Salvesti tublilt tomatiste ketšupite sari endiselt poelettidel rõõmustamas.

Uus ketšup sobib valatult erinevate burgerite, wrappide, paninide ning pitade vahele. Just see, mida vaja – mõnusalt voolav ja sametine konsistents. Ideaalne kaste, mis katab perfektselt oma maitsva looriga kõik pitsad ja friikad, mis seda viimast lihvi vajavad. Ketšup, mis tuleb Emajõe Ateenast ja toob teile ainult häid mõtteid ja mitmekülgseid maitseelamusi. Tarbijatele, kes otsivad enda kiirtoidu roogadele siidise konsistentsiga ketšupit on just Salvesti kiirtoidu kastmete sarja ketšup see õige.

Lisaks tõime kiirtoidu kastmete sarja vürtsika armastajatele Adžika ketšupi. Salvesti mõnusalt tuline Adžika on plastpudelis, et tarbijal oleks toodet võimalikult mugav tarbida. Ideaalne ketšup vürtsikate maitseelamuste otsijale. Sobib suurepäraselt grillitud punase liha ning röstitud aedviljadega ja sisaldab mitmesuguseid köögivilju, mis annavad igale toidule just selle õige meki. Ava grillipeol pudel ning vaata, kuidas selle sisu lausa imeväel tühjeneb. Kus grill suitseb, seal on ka Adžika ketšup aukülalisena kenasti kohal!

1946. aastal Tartus tegevust alustanud Salvest on tugevate traditsioonidega Eesti toiduaine-tööstus. Salvest kasutab oma tootmises võimalikult palju kodumaist toorainet ning panustab aktiivselt ka mahetootmise arengusse Eestis. Salvesti 32,000 ruutmeetri suuruses tehase-kompleksis töötab ühtekokku üle 190 inimese, kes valmistavad eestimaalaste seas armastatud kõrge kvaliteediga Salvesti erinevaid tooteid nagu supid, kurgid, kastmed, ketšupid, Põnni lastetoidud, Meie Mari moosid ja Smushie smuutid.

Lisainfo:
Kristel Vilipuu
Salvesti turundus- ja tootearendusjuht
Tel. (+372) 5622 1780
Kristel.Vilipuu@salvest.ee