Salvesti ökopüreede perre lisandus särtsakas vaarikapüree

11. juuni 2021

Salvesti ökopüreede perre lisandus särtsakas vaarikapüree

Salvesti armastatud mango– ja pirnipüreed tervitavad suve eel tootevalikuga liitunud ökoloogilistest vaarikatest valminud naturaalset püreed.

Populaarsete ökopüreede pere uusim liige valmib tõendatud ökoloogilisest põllumajandusest pärit vaarikatest ega sisalda ühtki lisaainet. Magusust lisavad püreele orgaaniline õunapüree ja viinamarjamahl.

Suvemaitseline vaarikapüree on puhast toorainet ja tervislikku eluviisi hindava inimese lahutamatu kaaslane smuutides, lisab särtsu smuutikaussidesse, sellest valmivad kihilised magustoidud, tervislikud mahlajäätised ning põnevad kastmed. Samuti sobib püree kaaslaseks hommikupudrule, naturaalsele jogurtile ja pannkookidele.

Kõik Salvesti ökoloogilised püreed on valmistatud Eestis, pakendatud mugavasse ja keskkonnasõbralikku 450 g klaaspurki, neisse pole lisatud suhkrut ega säilitusaineid.

1946. aastal Tartus tegevust alustanud Salvest on tugevate traditsioonidega Eesti toiduaine-tööstus. Salvest kasutab oma tootmises võimalikult palju kodumaist toorainet ning panustab aktiivselt ka mahetootmise arengusse Eestis. Salvesti 32,000 ruutmeetri suuruses tehase-kompleksis töötab ühtekokku üle 190 inimese, kes valmistavad eestimaalaste seas armastatud kõrge kvaliteediga Salvesti erinevaid tooteid nagu supid, kurgid, kastmed, ketšupid, Põnni lastetoidud, Meie Mari moosid ja Smushie smuutid.

Lisainfo:
Kristel Vilipuu
Salvesti turundus- ja tootearendusjuht
Tel. (+372) 5622 1780
Kristel.Vilipuu@salvest.ee