Salvesti retseptiuuendus toob koduturule kõige maitse- ja tomatiküllasema ketšupi

12. juuni 2019

Salvesti retseptiuuendus toob koduturule kõige maitse- ja tomatiküllasema ketšupi

Uuest kastmest on täielikult välja võetud paksendajana kasutatav tärklis, suurendatud on Portugali päikese käes mesimagusaks küpsenud tomatite kogust ning lisatud senisest enam naturaalseid vürtse.

„Tarbijatele on üha olulisem toidu puhas koostis ja naturaalsed maitsed. Seetõttu on muudetud retseptiga ketšup letilt leitavate seast kõige kõrgema tomatisisaldusega, sisaldades 84% päikese käes magusaks küpsenud tomateid. Lisaks veel maitsesügavust andvad naturaalsed ürdid ja vürtsid ning eestlaste lemmikkaste jõuabki suvisele grillipeole, võileivale, pastaroale või praekartulite juurde tervislikuma ja maitseküllasemana kui kunagi varem,“ tutvustas Salvesti turundus- ja tootearendusjuht Kristel Vilipuu.

Salvesti esindaja sõnul murrab niivõrd suure tomatipüree sisaldusega toode edukalt müüdi ketšupist kui ebatervislikust kastmest. Patuvabaks nautimiseks soovitabki ta eelistada suure tomatipüree sisaldusega, võimalikult vähesel määral suhkrut sisaldavat ning maitsetugevdajatest priid ketšupit.

Lisaks kõrge tomatisisaldusega ketšupile on valminud rohelise jalapeno, tšilli ja cayenne pipraga vürtsitatud ketšup tuliste maitsete austajatele.

Ainsa kodumaise suurtootjana valmistab Salvest oma ketšupid Eestis ning need ei sisalda kunstlikke lõhna-, maitse- ega säilitusaineid.

Mõnusaid suvemaitseid!