Salvesti Smushie smuutide perekonda lisandus uus maitse

29. mai 2019

Salvesti Smushie smuutide perekonda lisandus uus maitse

Ökoloogilisest toorainest peedi-vaarika supersmuuti sisaldab lisaks kvaliteetsetele puuvilja- ja marjapüreedele ka mineraalainetest ja vitamiinidest tulvil punapeeti ning kodumaiseid ja valgurohkeid kanepiseemneid. Kuna peedi ja vaarikaga Smushie ei sisalda banaani, on uus smuuti meelepärane just värskeid ja hapukaid maitseid eelistavale smuutisõbrale.

Sarnaselt teiste Smushiedega on toode kiudainerohke ning tagab seega täiskõhutunde pikemaks ajaks.

Kreemise ja paksu konsistentsiga smuutile annavad magusa maitse looduslikult marjades ja puuviljades sisalduvad suhkrud ning lisatud suhkrut ühestki Smushie supersmuutidest ei leia. Toode on vaba ka kunstlikest säilitus-, lõhna- ja maitseainetest.

170-grammisesse korgiga tuubipakendisse pakendatud Smushie on kiudainerikkaks vahepalaks nii autosõidul, matkarajal, enne trenni kui ka kontori laua taga.

Lisaks uuele maitsele on kiudainerikkas valikus veel mustika-jogurtismuuti kinoa helvestega, mango-apelsinismuuti datlitega, mustasõstra-kookosesmuuti chia seemnetega ja pirni-kiivismuuti spirulinaga.

1946. aastal Tartus tegevust alustanud Salvest on tugevate traditsioonidega Eesti toiduaine-tööstus. Salvest kasutab oma tootmises võimalikult palju kodumaist toorainet ning panustab aktiivselt ka mahetootmise arengusse Eestis. Salvesti 32,000 ruutmeetri suuruses tehase-kompleksis töötab ühtekokku üle 190 inimese, kes valmistavad eestimaalaste seas armastatud kõrge kvaliteediga Salvesti erinevaid tooteid nagu supid, kurgid, kastmed, ketšupid, Põnni lastetoidud, Meie Mari moosid ja Smushie smuutid.

Lisainfo:
Triin Kõrgmaa
Salvesti tegevjuht
Tel: (+372) 740 8600 E-post: 
Triin.Korgmaa@salvest.ee