PÕNN Ökoloogiline Toortatraroog veiselihaga 8+

190 g

Tootekood: 4740073076811

Põnni Ökoloogiline toortatraroog veiselihaga on valminud parimast kodumaisest mahedalt kasvanud toortatrast ja veiselihast! Et toit oleks eriti mitmekülgne ning maitsev, on sellele lisatud ka ökoloogilisi köögivilju ning maitsetaimi. Kuna toortatar on gluteenivaba, siis saab sellega rikastada ka nende beebide toidulauda, kes gluteenisisalduse pärast ei või süüa rukki-, nisu-, odra- ega kaeratooteid.

Mõnusalt kerge konsistentsiga toode sobib väga hästi beebi esimeseks tükilisema toidu närimisprooviks, soovitame imikutele peale 8. elukuud. Ökoloogiline Toortatraroog veiselihaga sisaldab ainult rangelt kontrollitud ökoloogilisi tooraineid, sellesse pole lisatud suhkrut, soola ega muid lisaaineid. Toode on gluteeni- ja laktoosivaba, see ei sisalda muna, piimavalku ega sojavalku. Kõik Põnni lastetoidud on valminud koostöös lastearst Reet Raukasega ning testitud Eesti beebide poolt.

Koostisosad

Vesi, ökoloogiline kartul, ökoloogiline porgand, ökoloogiline bataat, ökoloogiline veisehakkliha (9%), ökoloogiline toortatrakruup (3%), ökoloogiline tomatipasta, ökoloogiline rapsiõli, ökoloogiline küüslauk, ökoloogiline petersell.

Toitumisalane teave 100 g kohta

  • energiasisaldus 352 kJ / 84 kcal
  • rasvad 3,4 g, millest küllastunud rasvhapped 0,3 g
  • süsivesikud 9,1 g, millest suhkrud 2,9 g
  • valgud 3,1 g
  • sool 0,04 g

Tarvitamisjuhis

Segage toodet ning soojendage vajalik kogus ca 40°C-ni. Alustada 1-2 tl päevas, kogust järk-järgult suurendades. Soovitame imikutele peale 8. elukuud.

ÖKO

Ökoloogiline toit on usaldusväärne, sest maheettevõtted on riikliku järelevalve all: põllumehi, mahetoidu töötlejaid, turustajaid kontrollib Põllumajandus- ja Toiduamet.