PÕNN Aedviljapüree kalaga 6+

190 g

Tootekood: 4740073076255

Põnni Aedviljapüree kalaga on beebile täisväärtuslik kõhutäide, soovitame imikutele peale 6. elukuud. Kala ja ökoloogilised aedviljad moodustavad siidise konsistentsiga toote, mis sobib hästi beebile uute maitsete tutvustamiseks. ​

Põnni uues tootes kasutame vaid kestlikku kala, millele on omistatud MSC märk ning mis näitab, et on teada kuidas ja millisest kohast on kala püütud ning tagab, et selle kala püüdmisel on kahju loodusele minimaalne. Seega aitame kaasa kalade ja looduse säilimisele.

Aedviljapüree kalaga sisaldab ainult rangelt kontrollitud tooraineid, sellesse pole lisatud suhkrut, soola ega muid lisaaineid. Toode on laktoosivaba. Kõik Põnni lastetoidud on valminud koostöös lastearst Reet Raukasega ning testitud Eesti beebide poolt.

Koostisosad

Ökoloogiline porgand, vesi, ökoloogiline tomatipasta, ökoloogiline kõrvits, valge kala saida (8,8%), ökoloogiline pasta (sh nisujahu), ökoloogiline rapsiõli. Aedviljade osakaal 51%.​

86% põllumajanduslikest koostisosadest pärineb mahepõllumajandusest.

Toitumisalane teave 100 g kohta

  • energiasisaldus 292 kJ / 70 kcal
  • rasvad 2,3 g, millest küllastunud rasvhapped 0,2 g
  • süsivesikud 8,5 g, millest suhkrud 5,1 g
  • valgud 2,8 g
  • sool 0,07 g

Tarvitamisjuhis

Segage toodet ning soojendage vajalik kogus ca 40°C-ni. Alustada 1-2 tl päevas, kogust järk-järgult suurendades. Soovitame imikutele peale 6.elukuud.

ÖKO

Ökoloogiline toit on usaldusväärne, sest maheettevõtted on riikliku järelevalve all: põllumehi, mahetoidu töötlejaid, turustajaid kontrollib Põllumajandus- ja Toiduamet.