PÕNN Ökoloogiline Aedvilja-pastaroog veiselihaga 8+

190 g

Tootekood: 4740073076279

Põnni Ökoloogiline Aedvilja-pastaroog veiselihaga on beebile mahedamaitseline täisväärtuslik kõhutäide! Mõnusalt kerge konsistentsiga toode sobib väga hästi beebi esimeseks tükilisema toidu närimisprooviks, soovitame imikutele peale 8. elukuud. Tootel on ka kõrgem energiasisaldus, kuna selles eas on lapsed juba aktiivsemad.

Toode on valminud vaid mahetoorainest, sisaldades aedvilju, pastat ning parima kvaliteediga veiseliha. Lihast pärinevat rauda omastab organism paremini kui taimedest pärit rauda.

Ökoloogiline Aedvilja-pastaroog veiselihaga sisaldab ainult rangelt kontrollitud ökoloogilisi tooraineid, sellesse pole lisatud suhkrut, soola ega muid lisaaineid. Toode on laktoosivaba. Kõik Põnni lastetoidud on valminud koostöös lastearst Reet Raukasega ning testitud Eesti beebide poolt.​

Koostisosad

Ökoloogiline porgand, vesi, ökoloogiline bataat, ökoloogiline lillkapsas, ökoloogiline veiseliha (8%), ökoloogiline suhkruhernes, ökoloogiline pasta (sh nisujahu) (3%), ökoloogiline rapsiõli, ökoloogiline petersell. Aedviljade osakaal 62%.

Toitumisalane teave 100 g kohta

  • energiasisaldus 324 kJ / 77 kcal
  • rasvad 3,0 g, millest küllastunud rasvhapped 0,4 g
  • süsivesikud 8,6 g, millest suhkrud 3,6 g
  • valgud 3,0 g
  • sool 0,04 g

Tarvitamisjuhis

Soovitame imikutele peale 8. elukuud. Segage toodet ning soojendage vajalik kogus ca 40°C-ni. Alustada 1-2 tl päevas, kogust järk-järgult suurendades.

ÖKO

Ökoloogiline toit on usaldusväärne, sest maheettevõtted on riikliku järelevalve all: põllumehi, mahetoidu töötlejaid, turustajaid kontrollib Põllumajandus- ja Toiduamet.