PÕNN Ökoloogiline Köögiviljapüree kanalihaga 6+

110 g

Tootekood: 4740073071113

Ökoloogline Köögiviljapüree kanalihaga on valmistatud vaid parimast mahedalt kasvatatud toorainest. Toode sisaldab lisaks toitvatele köögiviljadele ka kontrollitud kvaliteediga ökoloogilist kanaliha. Püreele ei ole lisatud suhkrut ega soola. Samuti ei sisalda toode piimavalku, muna, sojavalku ega gluteeni. Soovitame imikutele pärast 6. elukuud. Kõik Põnni lastetoidud on valminud koostöös lastearst Reet Raukasega.

Koostisosad

Vesi, ökoloogiline porgand, ökoloogiline kartul, ökoloogiline kanaliha (9%), ökoloogiline riis, ökoloogiline kõrvits, ökoloogiline rapsiõli.

Toitumisalane teave 100 g kohta

  • energiasisaldus 303kJ/ 72kcal
  • rasvad 3,0 g, millest küllastunud rasvhapped 0,3 g
  • süsivesikud 8,4 g, millest suhkrud 1,5 g
  • valgud 2,8 g
  • sool 0,03 g

Tarvitamisjuhis

Raputa pakendit, pigista kaussi, vajalik kogus soojendada 40…50°C. Soovitame imikutele peale 6.elukuud. Alustada 1-2 tl päevas, kogust järk-järgult suurendades. Parim on anda toodet lapsele lusikaga ja mitte anda lapsele pakki pidevalt imemiseks. Pakendit ei tohi soojendada mikrolaineahjus.

ÖKO

Ökoloogiline toit on usaldusväärne, sest maheettevõtted on riikliku järelevalve all: põllumehi, mahetoidu töötlejaid, turustajaid kontrollib Põllumajandus- ja Toiduamet.