PÕNN Ökoloogiline Köögiviljapüree veiselihaga 6+

190 g

Tootekood: 4740073076217

Köögiviljapüree veiselihaga on valminud vaid mahetoorainest, sisaldades köögivilju ning parima kvaliteediga veiseliha. Lihast pärinevat rauda omastab organism paremini kui taimedest pärit rauda.

Maheda maitsekoosluse ning siidise konsistentsiga toode sobib hästi beebile uute maitsete tutvustamiseks. Soovitame imikutele peale 6. elukuud​.

Ökoloogiline Köögiviljapüree veiselihaga sisaldab ainult rangelt kontrollitud ökoloogilisi tooraineid, sellesse pole lisatud suhkrut, soola ega muid lisaaineid. Toode on gluteeni- ja laktoosivaba. Kõik Põnni lastetoidud on valminud koostöös lastearst Reet Raukasega ning testitud Eesti beebide poolt.​ ​

Koostisosad

Ökoloogiline porgand, ökoloogiline kartul, vesi, ökoloogiline veiseliha (9%), ökoloogiline suhkruhernes, ökoloogiline sibul, ökoloogiline rapsiõli. Köögiviljade osakaal 69%.

Toitumisalane teave 100 g kohta

  • energiasisaldus 325 kJ / 78 kcal
  • rasvad 3,5 g, millest küllastunud rasvhapped 0,3 g
  • süsivesikud 7,7 g, millest suhkrud 3,1 g
  • valgud 3,1 g
  • sool 0,05 g

Tarvitamisjuhis

Segage toodet ning soojendage vajalik kogus ca 40°C-ni. Soovitame imikutele peale 6.elukuud. Alustada 1-2 tl päevas, kogust järk-järgult suurendades.

ÖKO

Ökoloogiline toit on usaldusväärne, sest maheettevõtted on riikliku järelevalve all: põllumehi, mahetoidu töötlejaid, turustajaid kontrollib Põllumajandus- ja Toiduamet.