PÕNN Ökoloogiline Kuivatatud ploomi püree 4+

100 g

Tootekood: 4740073000250

Põnni uus ökoloogisest toorainest valmistatud kuivatatud ploomi püree teeb kõhule pai! Toode sobib suurepäraselt beebidele, kes alles alustava lisatoidu söömist, kuid ka juba suurematele lastele tervislikuks vahepalaks.
Põnni uus püree sisaldab ainult rangelt kontrollitud ökoloogilist toorainet, ei ole lisatud suhkrut, soola ega muid lisaaineid ning toode on gluteeni- ja laktoosivaba. Soovitame imikutele peale 4. elukuud.
Kõik Põnni lastetoidud on valminud koostöös lastearst Reet Raukasega ning testitud Eesti beebide poolt.

Koostisosad

Ökoloogiline kuivatatud ploomi püree (75%), vesi.

Toitumisalane teave 100 g kohta

  • energiasisaldus 331 kJ/ 78 kcal
  • rasvad 0,7 g, millest küllastunud rasvhapped 0,3 g
  • süsivesikud 17 g, millest suhkrud 9,8 g
  • valgud 0,4 g
  • sool 0 g

Tarvitamisjuhis

Kasutusvalmis, ei vaja soojendamist. Soovitame imikutele peale 4. elukuud. Alustada 1-2 tl päevas, kogust järk-järgult suurendades. Parim on anda toodet lapsele lusikaga ja mitte anda lapsele pakki pidevalt imemiseks. Pakendit ei tohi soojendada mikrolaineahjus.

ÖKO

Mahe- ehk ökoloogilised tooted ei sisalda geneetiliselt muundatud organisme (GMO-sid) ehk muund- kultuure ega kunstlikke värv-, maitse- ja lõhnaaineid. Ökoloogiline toit on usaldusväärne, sest maheettevõtted on riikliku järelevalve all: põllumehi kontrollib Põllu- majandusamet. Mahetoidu töötlejaid, turustajaid ning toitlustajaid aga Veterinaar- ja Toiduamet.