PÕNN Ökoloogiline Neljaviljapuder õuna ja mangoga 6+

110 g

Tootekood: 4740073078822

Põnni uus mahetoorainest valmistatud puder sisaldab lõunamaiselt magusa maitsega mangot ning justkui koduaias kasvanud õuntest ja pirnidest valmistatud püreed, mis koos neljaviljahelveste ja tilga rapsiõliga moodustavad beebi jaoks mõnusa ja toitva hommikupudru!

Ökoloogiline Neljaviljapuder õuna ja mangoga sisaldab ainult rangelt kontrollitud ökoloogilisi tooraineid, sellesse pole lisatud suhkrut, soola ega muid lisaaineid ning toode on laktoosivaba. Soovitame imikutele pärast 6. elukuud. Kõik Põnni lastetoidud on valminud koostöös lastearst Reet Raukasega ning testitud Eesti beebide poolt.

Koostisosad

Vesi, ökoloogiline õunapüree (19%), ökoloogiline mangopüree (18%), ökoloogiline pirnipüree (18%), ökoloogilised neljaviljahelbed (rukis, kaer, nisu, oder) (7%), ökoloogiline rapsiõli.​

Toitumisalane teave 100 g kohta

  • energiasisaldus 250 kJ / 60 kcal
  • rasvad 2,0 g, millest küllastunud rasvhapped 0,2 g
  • süsivesikud 8,7 g, millest suhkrud 4,2 g
  • valgud 1,0 g
  • sool 0 g

Tarvitamisjuhis

Raputa pakendit, pigista kaussi, vajalik kogus soojendada 40…50°C. Soovitame imikutele peale 6. elukuud. Alustada 1-2 tl päevas, kogust järk-järgult suurendades. Parim on anda toodet lapsele lusikaga ja mitte anda lapsele pakki pidevalt imemiseks. Pakendit ei tohi soojendada mikrolaineahjus.

ÖKO

Mahe- ehk ökoloogilised tooted ei sisalda geneetiliselt muundatud organisme (GMO-sid) ehk muund- kultuure ega kunstlikke värv-, maitse- ja lõhnaaineid. Ökoloogiline toit on usaldusväärne, sest maheettevõtted on riikliku järelevalve all: põllumehi kontrollib Põllu- majandusamet. Mahetoidu töötlejaid, turustajaid ning toitlustajaid aga Veterinaar- ja Toiduamet.