PÕNN Ökoloogiline Neljaviljapuder vaarikaga 6+

200 g

Tootekood: 4740073075487

Ökoloogiline Neljaviljapuder vaarikaga on tervislik kombinatsioon toitvatest teraviljadest ja maitsvatest puuviljadest. Lisaks vaarikapüreele on tootele lisatud ka ökoloogilist banaanipüreed ja valge viinamarja mahla. Toode sisaldab ka ökoloogilist rapsiõli, mis aitab beebil toitu kergemini seedida ning muudab pudru veelgi toitvamaks.

Ökoloogiline Neljaviljapuder vaarikaga sisaldab ainult rangelt kontrollitud ökoloogilist toorainet. Tootele ei ole lisatud suhkrut, soola ega muid lisaaineid. Puder on laktoosivaba – selle valmistamisel ei ole kasutatud piima ning seega sobib hästi ka nendele lastele, kes piimavalku ei talu. Soovitame imikutele peale 6. elukuud.

Kõik Põnni lastetoidud on valminud koostöös lastearst Reet Raukasega ning testitud Eesti beebide poolt.

Koostisosad

Vesi, ökoloogiline vaarikapüree (20%), ökoloogiline banaanipüree, ökoloogilised neljaviljahelbed (rukis, kaer, nisu, oder)(8%), ökoloogiline kontsentreeritud valge viinamarjamahl, ökoloogiline rapsiõli.

Toitumisalane teave 100 g kohta

  • energiasisaldus 305 kJ / 72 kcal
  • rasvad 1,2 g, millest küllastunud rasvhapped 0,1 g
  • süsivesikud 13 g, millest suhkrud 8,0 g
  • valgud 1,4 g
  • sool 0 g

Tarvitamisjuhis

Soovitame imikutele peale 6.elukuud. Segage toodet ning soojendage vajalik kogus ca 40°C-ni Alustada 1-2 tl päevas, kogust järk-järgult suurendades.

ÖKO

Ökoloogiline toit on usaldusväärne, sest maheettevõtted on riikliku järelevalve all: põllumehi, mahetoidu töötlejaid, turustajaid kontrollib Põllumajandus- ja Toiduamet.