PÕNN Ökoloogiline Pastinaagi-bataadipüree 4+

100 g

Tootekood:

Põnni uus ökoloogisest toorainest valmistatud pastinaagi-bataadipüree on ainult kahest koostisosast koosnev mahedamaitseline köögiviljapüree. Sobib suurepäraselt beebidele, kes alles alustava lisatoidu söömist, kuid ka juba suurematele lastele tervislikuks vahepalaks.
Põnni uus püree sisaldab ainult rangelt kontrollitud ökoloogilist toorainet, ei ole lisatud suhkrut, soola ega muid lisaaineid ning toode on gluteeni- ja laktoosivaba. Soovitame imikutele peale 4. elukuud.
Kõik Põnni lastetoidud on valminud koostöös lastearst Reet Raukasega ning testitud Eesti beebide poolt.

Koostisosad

Ökoloogiline pastinaak (45%), ökoloogiline bataat (28%), vesi.

Toitumisalane teave 100 g kohta

  • energiasisaldus 207 kJ / 49 kcal
  • rasvad 0 g, millest küllastunud rasvhapped 0 g
  • süsivesikud 9,7 g, millest suhkrud 4,8 g
  • valgud 1,0 g
  • sool 0,01 g

Tarvitamisjuhis

Raputa pakendit, pigista kaussi, vajalik kogus soojendada 40…50ºC. Soovitame imikutele pärast 4. elukuud. Alustada 1-2 tl päevas, kogust järk-järgult suurendades. Parim on anda toodet lapsele lusikaga ja mitte anda lapsele pakki pidevalt imemiseks. Pakendit ei tohi soojendada mikrolaineahjus.

ÖKO

Mahe- ehk ökoloogilised tooted ei sisalda geneetiliselt muundatud organisme (GMO-sid) ehk muund- kultuure ega kunstlikke värv-, maitse- ja lõhnaaineid. Ökoloogiline toit on usaldusväärne, sest maheettevõtted on riikliku järelevalve all: põllumehi kontrollib Põllu- majandusamet. Mahetoidu töötlejaid, turustajaid ning toitlustajaid aga Veterinaar- ja Toiduamet.