PÕNN Ökoloogiline Pirni-virsiku-kiivismuuti 6+​

110 g

Tootekood: 4740073078587

Põnni uus Ökoloogiline Pirni-virsiku-kiivismuuti on suurepärane maitsekooslus mahlasest pirnist, lõunamaisest virsikust ja hapukast kiivist. Smuuti sobib ideaalselt vahepalaks või kergeks ent toitvaks toidukorraks imikutele pärast 6.elukuud.

Põnni uus püree sisaldab ainult rangelt kontrollitud ökoloogilist toorainet, ei ole lisatud suhkrut, soola ega muid lisaaineid ning toode on gluteeni- ja laktoosivaba.
Kõik Põnni lastetoidud on valminud koostöös lastearst Reet Raukasega ning testitud Eesti beebide poolt.

Koostisosad

Ökoloogiline pirnipüree (55%), ökoloogiline virsikupüree (35%), ökoloogiline kiivipüree (10%).

Toitumisalane teave 100 g kohta

  • energiasisaldus 222 kJ / 53 kcal
  • rasvad 0 g, millest küllastunud rasvhapped 0 g
  • süsivesikud 11 g, millest suhkrud 9,8 g
  • valgud 0,7 g
  • sool 0 g

Tarvitamisjuhis

Kasutusvalmis, ei vaja soojendamist. Soovitame imikutele pärast 6. elukuud. Alustada 1-2 tl päevas, kogust järk-järgult suurendades. Parim on anda toodet lapsele lusikaga ja mitte anda lapsele pakki pidevalt imemiseks. Pakendit ei tohi soojendada mikrolaineahjus.

ÖKO

Mahe- ehk ökoloogilised tooted ei sisalda geneetiliselt muundatud organisme (GMO-sid) ehk muund- kultuure ega kunstlikke värv-, maitse- ja lõhnaaineid. Ökoloogiline toit on usaldusväärne, sest maheettevõtted on riikliku järelevalve all: põllumehi kontrollib Põllu- majandusamet. Mahetoidu töötlejaid, turustajaid ning toitlustajaid aga Veterinaar- ja Toiduamet.