PÕNN Ökoloogiline Puuvilja-jogurtismuuti küpsistega 6+

110 g

Tootekood: 4740073072981

Ökoloogiline Puuvilja-jogurtismuuti küpsistega on põnev maitsekooslus banaanist, mangost ning vaarikast. Lisaks puuviljadele aitavad toodet toitvamaks muuta ökoloogiline jogurt ning vähestest komponentidest koosnevad küpsised. Seetõttu sobib toode hästi beebidele eraldi toidukorraks, võimaldades neile tagada toekam kõhutäis ning tutvustades neile samal ajal uusi maitseid. Smuuti sisaldab ainult rangelt kontrollitud ökoloogilist toorainet ning sellesse ei ole lisatud suhkrut ega soola. Soovitame imikutele peale 6. elukuud. Kõik Põnni lastetoidud on valminud koostöös lastearst Reet Raukasega ning testitud Eesti beebide poolt.

Koostisosad

Ökoloogiline banaanipüree (37%), ökoloogiline mangopüree (36%), ökoloogiline jogurt (15%), ökoloogiline vaarikapüree (10%), ökoloogiline küpsis (sh nisujahu, või, vesi) (2%).

Toitumisalane teave 100 g kohta

  • energiasisaldus 370 kJ / 88 kcal
  • rasvad 1,3 g, millest küllastunud rasvhapped 0,8 g
  • süsivesikud 16 g, millest suhkrud 11 g
  • valgud 1,3 g
  • sool 0,01 g

Tarvitamisjuhis

Kasutusvalmis, ei vaja soojendamist. Soovitame imikutele peale 6.elukuud. Alustada 1-2 tl päevas, kogust järk-järgult suurendades. Parim on anda toodet lapsele lusikaga ja mitte anda lapsele pakki pidevalt imemiseks. Pakendit ei tohi soojendada mikrolaineahjus.

ÖKO

Ökoloogiline toit on usaldusväärne, sest maheettevõtted on riikliku järelevalve all: põllumehi, mahetoidu töötlejaid, turustajaid kontrollib Põllumajandus- ja Toiduamet.