PÕNN Ökoloogiline Veiselihapüree 6+

120 g

Tootekood: 4740073079485

Põnni veiselihapüree on mahetoorainest valmistatud kreemja tekstuuriga lihapüree, mis võimaldab vanematel mugavalt lisada beebi menüüsse liha! Veiselihapüree sisaldab 40% liha ning on mõeldud segamiseks mõne köögiviljapüreega vahekorras 1:2. Soovi korral võib köögiviljapüree kogust suurendada.

Põnni ökoloogiline veiselihapüree sisaldab ainult rangelt kontrollitud ökoloogilist toorainet. Sellesse ei ole lisatud suhkrut, soola ega muid lisaaineid ning veiselihapüree on gluteenivaba. Soovitame imikutele pärast 6. elukuud. Kõik Põnni lastetoidud on valminud koostöös lastearst Reet Raukasega ning testitud Eesti beebide poolt.

Koostisosad

Vesi, ökoloogiline veiseliha (40%), ökoloogiline riis.

Toitumisalane teave 100 g kohta

  • energiasisaldus 244 kJ/ 58 kcal
  • rasvad 1,3 g, millest küllastunud rasvhapped 0,7 g
  • süsivesikud 3,5 g, millest suhkrud 1 g
  • valgud 8,0 g
  • sool 0,1 g

Tarvitamisjuhis

Veiselihapüree segada 1:2 vahekorras mõne köögiviljapüreega, soovi korral suurendada köögiviljapüree kogust. Segage hoolikalt läbi ja soojendage ca 40 ˚C-ni. Soovitame imikutele peale 6. elukuud. Üles soojendatud püreed teistkordselt mitte kasutada.

ÖKO

Ökoloogiline toit on usaldusväärne, sest maheettevõtted on riikliku järelevalve all: põllumehi, mahetoidu töötlejaid, turustajaid kontrollib Põllumajandus- ja Toiduamet.