SMUSHIE Ökoloogiline Passioni-mangosmuuti basiilikuga

170 g

Tootekood: 4740073078815

Ökoloogilisest toorainest passioni-mango supersmuuti sisaldab lisaks kvaliteetsetele puuviljapüreedele ka õlisalvei seemneid, mis annavad tegusaks päevaks vajaliku energialaengu. Maitset rikastab mahedamaitseline basiilik. Sarnaselt teiste Smushiedega on toode heaks kiudaineallikaks, panustades seeläbi veelgi täiskõhutunde tekkimisse! Smuutit on tänu tuubipakendile ülimugav tarbida nö. käigu pealt või erinevate tegevuste kõrvalt – näiteks autosõidul, matkarajal, enne trenni või kontori laua taga. Toode ei sisalda lisatud suhkrut ning on vaba kunstlikest säilitus-, lõhna-ja maitseainetest.

Koostisosad

Ökoloogiline pirnipüree, ökoloogiline mangopüree (14%), ökoloogiline apelsini viljaliha, ökoloogiline ploomipüree (12%), ökoloogiline kookosjook (kookospähkli ekstrakt, vesi) (10%), ökoloogiline banaanipüree, ökoloogiline passionivilja mahl (1%), ökoloogilised õlisalvei seemned (0,8%), ökoloogiline basiilik (0,06%).

Toitumisalane teave 100 g kohta

  • energiasisaldus  313 kJ / 75 kcal
  • rasvad 1,9 g, millest küllastunud rasvhapped 1,8 g
  • süsivesikud 12 g, millest suhkrud 10 g (toode sisaldab looduslikult esinevaid suhkruid)
  • kiudained 2,6 g
  • valgud 0,9 g
  • sool 0,01 g

Tarvitamisjuhis

Jahedalt parim, kuid toode säilib ka toatemperatuuril. Enne kasutamist pakendit raputada. Peale avamist hoida külmkapis ja tarbida 24 tunni jooksul.

ÖKO

Mahe- ehk ökoloogilised tooted ei sisalda geneetiliselt muundatud organisme (GMO-sid) ehk muund- kultuure ega kunstlikke värv-, maitse- ja lõhnaaineid. Ökoloogiline toit on usaldusväärne, sest maheettevõtted on riikliku järelevalve all: põllumehi kontrollib Põllu- majandusamet. Mahetoidu töötlejaid, turustajaid ning toitlustajaid aga Veterinaar- ja Toiduamet.