Uus seest ja väljast

22. sept. 2022

Uus seest ja väljast

Me kõik vajame tervislikku, maitsvat ja mitmekülgset söögikorda ja tihti võib juhtuda, et kiire elutempo juures pole koduseks kokkamiseks mahti. Täiustasime retseptide, mis saavutavad nüüd veelgi rikkalikuma maitse tänu väiksemale soola- ja suhkrusisaldusele ning mitmetele teistele kasulikele muudatustele.

Pärast tegusat töö- või koolipäeva on mõnus köögis mässamise asemel avada head-paremat Salvestilt ja juba mõne minuti pärast on kõht täis ning tuju hea. Vähem hakkimist, koorimist, keetmist — rohkem maitset ja kvaliteetaega! Lisaks soola ja suhkru vähendamisele oleme teatud retseptides asendanud searasva tervislikuma rapsiõliga.

Asendasime ka nisujahu kartulitärklisega. Küsite miks? Eks ikka selle pärast, et kartulitärklis oma olemuselt on nisujahuga võrreldes palju suurema toiteväärtusega.

Nisujahu asendamisega saame ka palju tooteid lisada gluteenivaba retsepti soovijate nimekirja ning anda tootele laiema tarbijaskonna.

Kuid head uudised sellega ei lõpe. Salvesti uuenenud tooted on saanud ka uued etiketid, mis suurepäraselt täiendavad nende maitsvat sisu. Uuenenud tooted tunned ära minimalistliku ja selge disainiga pakendi järgi, millelt on eemaldatud kõik üleliigne info ning jäetud ainult oluline. Olulisemate toodet iseloomustavate märksõnade rõhutamiseks oleme loonud märgisüsteemi, mille kaudu tarbija saab kiirelt infot, näiteks millist liiki liha on tootes kasutatud, kas toode on sobilik veganite ning lisaks tuletame tarbijatele meelde, et igale klaaspurgile saab anda uue elu ja suunata ta uuesti ringlusse. Uued etiketid aitavad tarbijal arusaadavamalt ja kiiremini leida toote kohta olulist infot.

Otsi uuenenud välimuse ja koostisega Salvesti tooteid kauplustest ja e-poodidest.