Heade mõtete toit Salvestilt!

24. jaan. 2024

Heade mõtete toit Salvestilt!

Tartu  koos Lõuna-Eestiga kannab 2024. aastal Euroopa kultuuripealinna tiitlit ning tegemist on tippsündmusega kogu Eestile.

Euroopa kultuuripealinna tiitli kandmine on Tartu linna ja 19 Lõuna-Eesti omavalitsuse suurim valdkondade vaheline koostööprojekt. Ühelt poolt on see suurejooneline festival, mida oodatakse külastama Eestist ja piiri tagant, teisalt ühine ettevõtmine – heas mõttes rahvaliikumine – kus on oluline igaühe panus ja osalus. Kultuuriaasta raames leiab aset enam kui 1000 eriilmelist sündmust, kus üles astumas nii kohalikke kui ka välismaiseid artiste.

Salvest on Tartu 2024 kultuuripealinna ametlik partner ning sel puhul saavad kuus populaarset toodet terveks aastaks endale uue väljanägemise. Soovime läbi eristuva kujunduse tõsta omalt poolt inimeste teadlikust kultuuripealinna väärtustest. Eriseeria ja Tartu 2024 ametlikeks toodeteks on Salvestist valitud  4 erinevat suppi – Suitsulihaga hernesupp, Frikadellisupp, Kodune seljanka ja Värskekapsaborš. Lisaks saavad uue Tartu 2024 eriseeria ilme ka smuutide sarjast Pirni-kiivi Smushie ja lastetoitude sarjast Põnni Mustika-õunapüree. Välja valituks osutusid need tooted just seetõttu, et neis on kasutatud suuresti kohalikku toorainet ning esindavad on osaks kohalikust toidukultuurist ja tarbijate poolt kõrgelt hinnatud tooted.

green smoothie, vegan smoothie, superfood smoothie, spirulina smoothie, roheline smuuti, vegan smuuti, superfood smuuti, smuuti spirulinaga

 

 

 

 

 

 

seljanka, supp perele, õhtusöökhernesupp, lihaga hernesupp, vastlapäev

frikadellisupp, tartu 2024, supp, õhtusöök, supp perele

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eriseeria märgistusega tooteid on võimalik osta kõikide jaekettide kauplustest.

Salvest on Tartus tegutsenud juba 77 aastat, pakkudes peamiselt kohalikust toorainest tehtud mitmekülgseid toite.  Salvesti sortimendis leidub juba aastakümneid  toiduklassikuid, millega on üles kasvanud mitmed põlvkonnad. Suurt tähelepanu pöörame ka pidevalt uute retseptide ja maitsekoosluste arendamisele,  et pakkuda tarbijale alati midagi uut ja põnevat. Väikestele põnnidele pakume puhtast ja ökoloogilisest toorainest valmistatud toite. Põnnid seda armastavad!

Salvestis töötame selle nimel, et igaüks saaks valmistada toite lihtsalt ja maitsvalt. Teie rõõmuks valmistame toite, mis muudavad igaühe päeva paremaks.

„Meie suppjektiivne hinnang on, et Tartusse tasub tulla“

Tartu 2024 programmiga saad tutvuda siit: https://tartu2024.ee/programm/